SPACE STEP nowe rozwiązanie Blum do wykorzystania w strefie cokołu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
SPACE STEP nowe rozwiązanie Blum do wykorzystania w strefie cokołu

SPACE STEP to nowe rozwiązanie firmy Blum do wykorzystania w strefie cokołu. Podest pomoże sięgnąć rzeczy z górnych półek i wytrzyma obciążenie do 150 kg. W szufladzie umieścimy rzadziej używane przedmioty. Rozwiązanie dostępne już w sprzedaży.

aktualizacja: 2020-01-16 11:17:05

SPACE STEP - praktyczne rozwiązanie do każdej przestrzeni

Kuchnia, łazienka, salon, przedpokój - rozwiązanie cokołowe SPACE STEP to większa funkcjonalność każdego pomieszczenia. Podest pozwala sięgnąć wyżej, dzięki czemu możliwe jest zrealizowanie wyższej zabudowy. Rozwiązanie można wyposażyć w szufladę dzięki czemu pomieszczenie zyskuje miejsce na rzadziej używane produkty. W kuchni przyda się na patelnie i formy do pieczenia, z których korzystamy okazjonalnie. W salonie na podręczne drobiazgi czy pledy, a w pokoju dziecka spełni funkcję schowka na zabawki. Montaż możliwy jest od wysokości 150 mm do 250 mm, z wykorzystaniem prowadnic 30 kg i 40 kg.

SPACE STEP: podest ukryty w cokole

Bezpieczeństwo i duży udźwig

Podczas projektowania SPACE STEP nie zapomniano o bezpieczeństwie. Wysunięty podest ma specjalną blokadę zabezpieczającą przed niezamierzonym wsunięciem. Blokada aktywuje się przy obciążeniu wynoszącym 8 kg. Odpowiednio wykonany stopień gwarantuje udźwig do max. 150 kg.

Różne rodzaje konstrukcji cokołu

SPACE STEP można wykorzystać do trzech różnych konstrukcji cokołu: cofniętym względem frontów, zlicowanym z ich powierzchnią oraz częściowo zlicowanym i cofniętym.

Komfortowa obsługa SPACE STEP

Dzięki technologiom ruchu firmy Blum, SPACE STEP otwiera się i zamyka delikatnie i cicho. Rozwiązanie można wyposażyć w mechaniczne technologie ruchu jak BLUMOTION, TIP-ON BLUMOTION i TIP-ON. Dla jeszcze większego komfortu rozwiązanie można połączyć z elektrycznym wspomaganiem otwierania SERVO-DRIVE.

SPACE STEP jest już dostępny w sprzedaży. Więcej informacji www.blum.com

Firma powiązana:
BLUM POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny