TCL przedstawia nową serię telewizorów 4K C76

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
TCL przedstawia nową serię telewizorów 4K C76

TCL wprowadza na rynek nową serię telewizorów 4K C76, wyposażoną w sztuczną inteligencję (AI), system Android 7.0, technologię Wide Color Gamut (WCG) z HDR PRO i wysokiej jakości głośnik JBL.

aktualizacja: 2018-08-22 12:12:59

Telewizor  z serii C76 łączy w sobie elegancję i wydajność. Jej wyjątkowa konstrukcja bez obramowania oferuje minimalistyczny i ultracienki profil o grubości 7,9 mm, co powoduje, że telewizor wygląda elegancko pod każdym kątem. Projekt wykorzystuje aluminium i metal - nie ma śrub ani plastiku - dzięki czemu cała seria jest nie tylko piękna, ale także wytrzymała. To ponadczasowe dzieło sztuki projektowania doskonale komponuje się z przestrzenią mieszkalną.

Seria C76 oferuje także najbardziej zaawansowaną wersję, zapewniającą łatwą i nieograniczoną rozrywkę: TCL Android TV™. To inteligentniejszy sposób oglądania wszystkiego, co ludzie kochają, dokładnie tak, jak tego chcą.

Android TV™ jest teraz wyposażony w Google Home i Asystenta Google (Asystent Google jest dostępny w języku angielskim i francuskim. Kolejne wersje językowe zostaną ogłoszone w następnych miesiącach.). Po prostu powiedz "Hej Google", aby szybko znaleźć najnowsze hity kinowe, sprawdzić wyniki ważnego meczu lub przyciemnić światła - wszystko to bez przerywania oglądania. Android TV™ umożliwia również przesyłanie treści UHD bezpośrednio na telewizor i daje dostęp do natywnych aplikacji 4K HDR na dużym ekranie.

Wyjątkowy obraz zasługuje na wyjątkowy dźwięk

Seria 4K C76 wykorzystuje technologię WCG, aby wprowadzić do mieszkania różnorodne, intensywne i niezwykle realistyczne kolory kina cyfrowego. Technologia WCG poprawia także jakość wyświetlania i żywość kolorów, zapewniając widzom wciągające wrażenia wizualne. Dzięki HDR PRO, seria C76 dokładnie odwzorowuje światło i cienie w oszałamiających szczegółach. Ponadto funkcja szerokiego kąta widzenia zapewnia doskonały widok z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Seria C76 wyposażona jest w zaawansowany system dźwięku JBL z 2 głośnikami z przodu, technologię dekodowania DTS oraz niezrównaną jakość dźwięku w filmach, muzyce i grach wideo.

Seria C76 została wyróżniona nagrodą "Global Smart TV Audio-Visual Experience Award" przez IDG podczas targów CES 2018. Telewizor jest dostępny w rozmiarach 55 i 65 cali. W sprzedaży w Polsce będzie dostępny od września 2018 w sieci Media Expert.

Pozostałe funkcje:

  • Pamięć Flash: 16 GB
  • Wi-Fi AC/N/G (2,4/5 GHz)
  • T-cast
  • Bluetooth 4.0
  • HDMI 2.0
  • USB 3.0
  • Pilot głosowy kompatybilny z Google Assistant

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny