System serii Standard marki Effector do układania posadzek i wykładzin

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
System serii Standard marki Effector do układania posadzek i wykładzin

Podczas remontów oraz wykańczania wnętrz zależy nam na tym, by układanie podłogi przebiegało sprawnie i szybko, a wszystkie elementy wykończenia doskonale ze sobą współgrały. Do szerokiej oferty profili serii Standard marki Effector dołączył system elementów aluminiowych umożliwiający bezproblemowe układanie posadzek i wykładzin grubości od 2 do 5 mm.

aktualizacja: 2015-07-16 08:58:16

System serii Standard marki Effector do układania posadzek i wykładzin

Opis systemu

Do systemu serii Standard profili aluminiowych należą listwy krawędziowe, kątowniki, profile schodowe, łączeniowe oraz zakończeniowe które umożliwiają łatwe i kompleksowe ułożenie posadzki czy dowolnej wykładziny. Wszystkie te elementy, a w szczególności profile kątownikowe C 28-31 oraz listwę zakończeniową C 63 cechuje elegancja i staranność wykonania. Profile stanowią efektowne, a zarazem delikatne i nowoczesne podkreślenie wykładziny czy posadzki.

Zastosowanie

System serii Standard marki Effector do układania posadzek i wykładzinSystem nowych profili został opracowany z myślą o grupie pokryć podłogowych grubości 2-5 mm. Zaliczają się do nich posadzki żywiczne, popularne wykładziny dywanowe, oferowane z włókien naturalnych oraz sztucznych, wykładziny elastyczne stosowane często w kuchniach, przedpokojach, pomieszczeniach gospodarczych oraz w ciągach komunikacyjnych podobnie jak wykładziny winylowe (nazywane inaczej PCV), dostępne w szerokim wyborze wzorów, struktur i kolorów.

Obecnie takie podłogi są coraz częściej stosowane nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, takich jak obiekty handlowe, gastronomiczne, hotelarskie, służba zdrowia czy edukacja. Pojawiają się też w nowocześnie urządzonych wnętrzach mieszkalnych, ze względu na swoje zalety: szeroki wybór kolorystyki, atrakcyjne wzornictwo, odporność na substancje chemiczne i zarysowania oraz łatwość pielęgnacji. System profili aluminiowych z serii Standard umożliwia trwałe i wygodne mocowanie wymienionych pokryć podłogowych także na schodach, jak również w pomieszczeniach gdzie występuje różnica poziomów oraz w innych, trudno dostępnych miejscach.

Informacje techniczne

Wszystkie nowe listwy wykończeniowe z serii Standard są wykonane z aluminium anodowanego oraz przystosowane do ukrytego montażu, dzięki czemu są mocno przytwierdzone do podłoża, a jednocześnie wierzchnia część listew pozostaje gładka i nienaruszona.

Elementy występują w kilku odcieniach: srebro, złoto, inox oraz inox szczotkowany, szampan, brąz, oliwka i czarny. Profile łączeniowe, krawędziowe, zakończeniowe i zaciskowe są dostępne w długościach: 0,9 m, 1,8 m i 2,7 m lub 1, 2 i 3 m, natomiast wszystkie listwy kątownikowe i schodowe występują w długościach: 0,9 m, 1,2 m, 1,8 m i 2,7 m.

Firma powiązana:
EFFECTOR S.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny