Dekoria.pl liderem w rankingu sklepów internetowych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2013-12-11 14:27:28
Dekoria.pl liderem w rankingu sklepów internetowych

Money.pl już po raz ósmy przeprowadził ranking ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych. Każdy z nich analizowany był pod kątem 60 kryteriów, najistotniejszych z punktu widzenia klientów. Dekoria.pl - producent tekstyliów domowych w Polsce - zajęła pierwsze miejsce wśród sklepów wielobranżowych.

Warunkiem uczestnictwa w rankingu, podobnie jak w latach poprzednich, była popularność sklepu wśród internautów. Z każdej kategorii wybrano po 15 sklepów, które w ciągu ubiegłego roku odwiedziła największa liczba osób.

Sklepy biorące udział w plebiscycie oceniano na podstawie 60 kryteriów, podzielonych na 10 grup tematycznych takich, jak: asortyment, informacja o produkcie, procedura zamawiania i dostawy zakupów, sposób płatności, interakcja z klientem, jakość obsługi, łatwość dotarcia do informacji, przejrzystość i budowa strony internetowej, bonusy i pozostałe czynniki.

Dekoria.pl już po raz kolejny została wyróżniona w rankingu organizowanym przez Money.pl, tym razem zajmując pierwsze miejsce wśród sklepów wielobranżowych, a także drugie miejsce w plebiscycie najbardziej przyjaznych sklepów internetowych.

To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, świadczące o tym, że oferowane przez nas produkty oraz usługi zostały docenione przez najbardziej wymagające jury - klientów - komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl.

Ranking sklepów internetowych: www.money.pl/sekcja/ranking-sklepow-internetowych-2013

Firma powiązana:
DEKORIA.PL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny