Meble Wójcik w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Meble Wójcik w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych
Marka Meble Wójcik zajęła wysokie - 3. miejsce w corocznym konkursie Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus.

Elbląski producent mebli uplasował się na podium zestawienia, podnosząc swoją pozycję aż o 6 miejsc w stosunku do poprzedniego roku (9. pozycja). Warto zwrócić uwagę na fakt, że marka Meble Wójcik jest obecna na polskim rynku zaledwie od 3 lat. Pomimo tego udało jej się zdecydowanie prześcignąć wielu znaczących graczy obecnych na polskim rynku od wielu lat.

 

Tak wysokie miejsce w tym niezwykle prestiżowym rankingu jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem, a zarazem miłym zaskoczeniem. Przede wszystkim cieszy nas fakt, że po raz kolejny potwierdziliśmy nie tylko wysoką jakość naszych produktów i obsługi, ale również bardzo dobre relacje, jakie udało nam się przez te lata wypracować z naszymi partnerami handlowymi. Z tego miejsca chciałbym w imieniu swoim i całego zespołu podziękować wszystkim partnerom za wzorową współpracę i życzyć kolejnych lat tak dobrej kooperacji. - mówi Piotr Wójcik, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Wójcik Fabryki Mebli i Fabryki Mebli Stolpłyt.

 

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych to najbardziej niezależny ranking w branży meblarskiej - przede wszystkim ze względu na kryteria oceny i jury, na które składają się przedstawiciele salonów meblowych. W 10-cio punktowej skali dokonują ocen poszczególnych dostawców, biorąc pod uwagę takie wartości jak jakość mebli, poziom obsługi, serwis czy współpraca.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
MEBLE WÓJCIK

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny