Nowy serwis firmy Meble WAJNERT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2011-05-18 11:54:04
Nowy serwis firmy Meble WAJNERT

W kwietniu 2011 r. firma Meble WAJNERT, jeden z czołowych polskich producentów mebli,  udostępniła Klientom nową witrynę internetową.  W stosunku do poprzedniej wersji zmianie uległa zarówno szata graficzna jak i struktura funkcjonalna serwisu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom odnalezienie produktu będzie dużo prostsze a informacje o wybranym meblu bardziej obszerne. 

Na stronie głównej można uzyskać informacje o obowiązujących promocjach, pobrać katalogi i ulotki produktowe w wersji elektronicznej, przenieść się do listy salonów meblowych prowadzących sprzedaż produktów firmy, a także do Poradnika Klienta, w którym oprócz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znaleźć można inspiracje pomocne przy urządzaniu własnego domu lub mieszkania. Serwis umożliwia także dostęp do aktualności dotyczących firmy, ofert pracy. Ale przede wszystkim jest źródłem informacji o aktualnej ofercie i dostępnych produktach.

Meble wypoczynkowe

W nowej odsłonie serwisu meble wypoczynkowe zostały podzielone na dwie kategorie: Modern i Comfort. Pierwsza charakteryzuje się prostą, nowoczesną stylistyką, funkcjonalnymi rozwiązaniami i możliwością dowolnej konfiguracji. Do drugiej przynależą kolekcje o miękkiej, plastycznej linii brył, siedziskach i oparciach zaprojektowanych w formie wygodnych poduch.
Konkretny mebel można także odnaleźć przy użyciu bocznych filtrów definiując rodzaj bryły np. sofa z funkcją spania, fotel itp. lub nazwę kolekcji np. MAXIMUS, COMBO.

Do każdego produktu opracowana została karta techniczna zawierająca min. wymiary, dane o cechach szczególnych wybranego modelu, informacje o sposobie łączenia tkanin, instrukcje rozkładania funkcji spania a także zdjęcia przykładowych aranżacji z użyciem wybranego mebla.

Nowy serwis firmy Meble WAJNERT

Meble systemowe

Meble systemowe zostały podzielone  według pomieszczeń, do których są przeznaczone np. pokój dzienny, sypialnia, przedpokój.  W odnalezieniu konkretnej bryły, tak jak w przypadku mebli wypoczynkowych, pomocne będą filtry boczne porządkujące produkty według kategorii np biurko, szafa itp.  lub według kolekcji np. DOBLE, SELENE. Podobny schemat dotyczy też kart technicznych poszczególnych mebli systemowych. Oprócz informacji o wymiarach prezentacja modelu zawiera dane o kolorystyce i zdjęcia.
Na tym poziomie możliwe jest porównanie kilku produktów z wybranej kategorii oraz przejście do listy punktów sprzedaży.

 

Nowy serwis firmy Meble WAJNERT wzbogacony został również o Strefę przeznaczoną dla partnerów biznesowych i Strefę dla projektantów wnętrz. Biznesowi klienci firmy mogą w łatwy sposób pobrać informacje i materiały sprzedażowe bezpośrednio ze strony. Dodatkowo w przypadku pytań lub wątpliwości mogą łatwo uzyskać pomoc kontaktując się z pracownikiem firmy Meble WAJNERT.

Zarejestrowani architekci i projektanci wnętrz mają natomiast możliwość pobrania biblioteki brył 3D -  modeli z aktualnej kolekcji mebli i wykorzystywać je swoich projektach.

 

W dziale Salony Meblowe znajdują się dane teleadresowe punktów sprzedaży mebli z oferty firmy Meble WAJNERT, uzupełnione o godziny otwarcia każdego z nich. Dużym udogodnieniem jest mapa, na której łatwo zlokalizować najbliższy salon meblowy.

 

Zmiany funkcjonalne i graficzne z pewnością ułatwią Klientom korzystanie z serwisu i pozwolą zaoszczędzić czas.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
MEBLE WAJNERT

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny