Nowa linia żelazek Philips Azur

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2010-04-23 10:40:17
Nowa linia żelazek Philips Azur
Najnowsza linia żelazek parowych Philips Azur GC4740, GC4730, oraz GC4720 i GC4710 sprawia, że prasowanie staje się proste i przyjemne.

Nowa linia żelazek Philips Azur
Dodatkowa funkcja „strażaka” w żelazkach Philips (GC4740, GC4730, oraz GC4720) zapewnia nie tylko bezpieczne użytkowanie, ale także zmniejsza ryzyko przypalenia ubrań. Wyłącznik bezpieczeństwa zawsze czuwa i powoduje wyłączenie przewróconego żelazka lub sprzętu pozostawionego bez użycia (30s w poziomie i 8 min w pionie).

 

Nowa linia żelazek Philips Azur odznacza się kilkoma innymi unikalnymi funkcjami. Stopa SteamGilde PLUS zastosowana w nowej linii żelazek AZUR zapewnia optymalną równowagę pomiędzy wygładzaniem ubrania a naciąganiem go, dzięki czemu uzyskujemy idealny poślizg nawet podczas prasowania w pozycji pionowej.

Linia Philips AZUR GC4720
Linia Philips AZUR GC4730

Wyjątkowo długi przewód 3m, obracający się o 360 stopni zapewnia większe pole manewru przy korzystaniu z żelazek AZUR. System jonizacji pary Ionic Deep Steam (zastosowany w modelach Philips GC4740 i GC4730) zapewnia głębokie wnikanie w tkaninę pary o cząsteczkach mniejszych o 50%, co ułatwia rozprasowanie nawet najbardziej opornych zagnieceń (bawełna i len).

 

Silne uderzenia pary w nowych żelazkach Philips AZUR (170 g/min w modelach GC4740 i GC 4730, 165 g/min. w modelu GC4720, a do 160 g/min model GC4710) skutecznie wygładzają wszystkie zagniecenia.

 

Moc sprzętu 2400 W zapewnia nieprzerwane wytwarzanie ciągłego strumienia pary do 40 g/min., a końcówka stożka parowego Steam Tip ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc (przestrzenie miedzy guzikami, kołnierzyki i plisy) lub testowanie odporności tkaniny na daną temperaturę na małym kawałku ubrania przy szwie.

 

Wszystkie modele z nowej linii Philips AZUR szybko się nagrzewają, mają tez podwójny, aktywny system antywapienny zapobiegający osadzaniu się kamienia oraz blokadę kapania, a także spryskiwacz, wskaźnik odpowiedniej temperatury i regulowane wytwarzanie pary. Można z nich korzystać używając wody z kranu. Dodatkowo model GC 4740 posiada specjalną żaroodporną osłonę na stopę żelazka.

Modele i ceny:
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4740: 589 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4730: 539 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4720: 449 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4710: 399 ZŁ

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
PHILIPS POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny