Internity Concept Store na Duchnickiej w Warszawie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-03-09 13:10:31
Internity Concept Store na Duchnickiej w Warszawie
4 marca odbyło się oficjalne otwarcie salonu Internity Concept Store oraz prezentacja oświetlenia włoskiej grupy Targetti-Poulsen, której Internity jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Lampa Artichoke by Louis PoulsenW salonie Internity Concept Store na ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie można było obejrzeć, a od dzisiaj również kupić, prawdziwe dzieła oświetleniowej sztuki, zaprojektowane przez  znanych  kreatorów. Licznie zgromadzeni architekci mogli zapoznać się przy okazji z aranżacją samego salonu, który powstał specjalnie z myślą o potrzebach  projektantów.

 

Imprezę uświetnili przedstawiciele włosko duńskiej grupy Targetti-Poulsen. Tommaso Nannelli, z Targetti przedstawił historię koncernu i filozofię firmy, łączącej wyjątkowy design oraz wysoką jakość wszystkich detali produkowanych lamp.

 

- Powierzyliśmy wyłączną dystrybucję firmie Internity, gdyż bardzo dobrze rozumie ideę prezentowania i oferowania tego typu eleganckich produktów. Internity ma duże doświadczenie w pracy z markami ekskluzywnymi i obsługą architektów, dlatego jesteśmy pewni, że firma Targetti Poulsen będzie godnie reprezentowana w Polsce – podsumował Tommasso Nannelli, z Targetti.

 

Koncern Targetti Poulsen skupia obecnie kilka brandów: Targetti, Louis Poulsen, Esedra, MLE, NERI, Duralamp i Exterieur. W salonie prezentowane są głównie lampy Louis Poulsen.

 

Na otwarciu największy zachwyt wśród gości wzbudziła Targetti Artlight Collection projektu Fabrizio Corneli. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali również ikonę światowego design’u – lampę Artichoke by Louis Poulsen.
Internity Concept Store na Duchnickiej w Warszawie- Naszą misją jest kreowanie i wyznaczanie trendów oraz propagowanie wiedzy na temat design’u. Dlatego też, do oferty wprowadzamy produkty reprezentujące najnowsze trendy w światowym wzornictwie, odpowiadające wysokim standardom jakościowym – mówi Piotr Grupiński, Prezes Zarządu Internity.

- Nowy salon przy Duchnickiej 3 to odpowiedź na potrzeby architektów, którzy poszukują miejsca do pracy, spełniającego pewne funkcje. Już wiemy, że otwarty właśnie Internity Concept Store spełnia ich  oczekiwania.

Internity Concept Store na Duchnickiej w Warszawie to innowacja na polskim rynku. Przestrzeń została specjalnie dostosowana do potrzeb architektów, odwiedzających salon ze swoimi klientami. Dzięki temu mają oni możliwość wygodnej pracy na miejscu, przeprowadzania prezentacji multimedialnych oraz wizualizacji projektów na ekranach plazmowych.

Internity zapewnia w salonie stałą pomoc handlowca, bibliotekę katalogów oraz próbek. Ubrane w loftowy charakter miejsce, ma szansę stać się wyjątkowym centrum architekta w Warszawie.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
INTERNITY

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość klietn

09 Lut 2011, 15:12

Najwyraźniej firma wychodzi z założenia,że zawsze można złapać klienta,kiedy jest się jedynym przedstawicielem w Polsce...

time image

Gość BCdesign

21 Kwi 2010, 20:36

Niestety bajery kosztuja a ceny z oferty salonu wyzsze niz katalogowe co w dzisiejszych czasach internetu jest lekkim naciaganiem.....

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny