Energooszczędne żelazka EnergyCare firmy Philips

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-09-03 11:50:18
Energooszczędne żelazka EnergyCare firmy Philips
Philips stworzyła nową serię urządzeń zaprojektowanych pod kątem zachowania doskonałej wydajności przy niższym zużyciu energii. Ostatnia nowość wśród produktów energooszczędnych to seria żelazek EnergyCare, zaprojektowanych tak, by zapewnić 100% pary emitowanej przez zwykłe żelazko, a jednocześnie automatycznie ograniczyć o 20% zużycie energii bez uszczerbku dla skuteczności prasowania.

Energooszczędne żelazko GC 3630 EnergyCare firmy PhilipsZwykłe żelazka zużywają 90% swojej energii na ciągłe przetwarzanie wody w parę. Serię EnergyCare wyposażono w system automatycznego oszczędzania energii, który wykrywa, kiedy nie ma nacisku na uchwyt żelazka, który pojawia się gdy jest ono unoszone, kładzione na podstawce lub pozostawione stopą w dół bez ruchu.

Ten innowacyjny system wytwarza parę, gdy żelazko jest używane oraz ogranicza jej wytwarzanie, gdy pozostaje ono w stanie gotowości, eliminując w ten sposób straty i automatycznie oszczędzając energię.

100% wydajność, 20% oszczędność energii

Potężna, 2400-watowa moc produktów serii EnergyCare dostarcza 35 g pary na minutę i 100 g uderzenie pary do usuwania najbardziej opornych zagnieceń. Trzymetrowy przewód, miękki uchwyt i bardzo duży, 300 ml zbiornik na wodę czynią je łatwymi i wygodnymi w użyciu, zaś końcówka Steam Tip w dwóch najwyższych modelach pomaga dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc.

Żelazka EnergyCare należą do rodziny energooszczędnych urządzeń opracowanych przez firmę Philips tak, by spełniały wymogi ekologii pod każdym względem
Aby żelazka były jeszcze bardziej ekonomiczne, system Double Active Calc zapobiega odkładaniu się kamienia, zwiększając trwałość żelazka. Model GC3660 posiada także specjalny system automatycznego wyłączania, zapewniający pełne bezpieczeństwo, a jednocześnie pomagający zaoszczędzić jeszcze więcej energii.

 

Domowe obowiązki, takie jak prasowanie, przez większość rodzin mogą nie być kojarzone z wysokim zużyciem energii. Jednak regularne używanie domowych urządzeń sumuje się, błyskawicznie zwiększając rachunki za prąd.

Choć energooszczędne urządzenia najczęściej obiecują obniżenie rachunków na koniec miesiąca, to wiele z nich w końcowym rozrachunku rozczarowuje. To dlatego opracowaliśmy serię EnergyCare, nową generację ekologicznych żelazek, które pomogą konsumentom oszczędzać energię bez uszczerbku dla wydajności - wyjaśnia Bernd Laudahn, kierownik kategorii Garment Care w firmie Philips.

 

Energooszczędne żelazko GC 3660 EnergyCare firmy PhilipsZaoszczędzenie 20% energii zużywanej podczas prasowania może się wydawać skromnym wkładem w ochronę środowiska, jednak korzystanie z takich urządzeń jak EnergyCare może znacząco obniżyć rachunki za prąd na koniec roku.

W praktyce, po zaledwie sześciu latach użytkowana, zaoszczędzona przez produkt z serii EnergyCare energia wystarczy do jego spłacenia. W ten prosty sposób konsumenci mogą dorzucić swoją cegiełkę do ochrony środowiska, a także zadbać o swoje własne finanse.

 

Seria EnergyCare firmy Philips oferuje klientom proste rozwiązanie do automatycznego oszczędzania energii każdego dnia, bez uszczerbku dla wydajności. Żelazka EnergyCare należą do rodziny energooszczędnych urządzeń opracowanych przez firmę Philips tak, by spełniały wymogi ekologii pod każdym względem. Dotyczy to także opakowania, które nadaje się do przetworzenia. Seria energooszczędnych urządzeń firmy Philips obejmuje również odkurzacz, odkurzacz ręczny oraz czajniki.

 

Philips jest liderem w rankingu Dow Jones Sustainability Index i angażuje się w oszczędzanie energii na szczeblu światowym.

Rekomendowane ceny detaliczne wybranych modeli:

  • GC3630 - 299 PLN
  • GC3640 - 349 PLN
  • GC3660 - 369 PLN
Modele dostępne w sprzedaży od października 2009 r.
{mosloadmodule mod_firmy}
Firma powiązana:
PHILIPS POLSKA

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Zorro

03 Wrz 2009, 12:06

"W praktyce, po zaledwie sześciu latach użytkowana, zaoszczędzona przez produkt z serii EnergyCare energia wystarczy do jego spłacenia." - ciekawe jak oni to obliczyli, jaką częstotliwość prasowania przyjęli :)

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny