Urządzamy sypialnię - aranżacje

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Urządzamy sypialnię - aranżacje

Sypialnia powinna z jednej strony tchnąć spokojem, z drugiej – tworzyć scenografię wypełniającą radością życia. Dla każdego z nas może to oznaczać co innego. Jednych odprężają pastele i biel, inni relaksują się w otoczeniu nasyconych ciemnych barw.

Ciekawa interpretacja modnego stylu fusion; meble i sprzęty z różnych czasów i bajek stylistycznych łączy jedna gama kolorystyczna Wieczorowy koktajl. Ciekawa interpretacja modnego stylu fusion; meble i sprzęty z różnych czasów i bajek stylistycznych łączy jedna gama kolorystyczna (fot. Faber)
Malowany ptak. Farba i pędzel we właściwych rękach z powodzeniem zastąpią meble; domalowane wezgłowie z dekoracją na motywach ludowych, wykonaną w zupełnie nierustykalnej palecie barw (fot. Beckers) Domalowane wezgłowie z dekoracją na motywach ludowych, wykonaną w zupełnie nierustykalnej palecie barw
Nie sposób zaspać – czuwa gigantyczny budzik
Pobudka! Nie sposób zaspać – czuwa gigantyczny budzik. Rozbudza też gra kontrastu czerni z bielą i mocna grafika wzorów. To nie miejsce dla śpiochów
(fot. Finezja Studio)
Wszystko uspokaja: proste formy mebli, stonowane odcienie, monochromatyczne obrazki na ścianie, nawet szarość narzuty
Kropla koloru. Wszystko uspokaja: proste formy mebli, stonowane odcienie, monochromatyczne obrazki na ścianie, nawet szarość narzuty. Tylko dywan świeci grubo utkaną tęczą. Nie szkodzi – spod kołdry go nie widać! (fot. Sztuka Beskidzka)
Komfortowa sypialnia podzielona na strefy światła i półmroku. Ciemne ściany przytulnie rozjaśnia podłoga o odcieniu świerku kanadyjskiego
Ciemno-widno. Komfortowa sypialnia podzielona na strefy światła i półmroku. Ciemne ściany przytulnie rozjaśnia podłoga o odcieniu świerku kanadyjskiego (fot. Kronopol)
Piękne metalowe łóżko i toaletka z kryształowym lustrem w doskonale dobranej oprawie tkanin i tapet Oprawa diodowa Flex Led na giętkim ramieniu długości 50 cm jest energooszczędna (pobiera tylko 1W mocy!)
Robaczek świętojański. Oprawa diodowa Flex Led na giętkim ramieniu długości 50 cm jest energooszczędna (pobiera tylko 1W mocy!), prawie się nie nagrzewa, a w dodatku czytając przy niej, nikomu nie przeszkadzamy (fot. Krulen)
po lewej Ze starego romansu. Piękne metalowe łóżko i toaletka z kryształowym lustrem w doskonale dobranej oprawie tkanin i tapet. Taki zestaw znajdziemy tylko w renomowanym showroomie oferującym całe linie dekoracyjne uznanych marek, od tapet i dywanów przez materiały zasłonowe i obiciowe, aż po drobne ozdoby (fot. Decodore)
Zamiast ramy ze stelażem – złożony materac w eleganckiej wysmakowanej szacie

Oszczędnie i trendy. Zamiast ramy ze stelażem – złożony materac w eleganckiej wysmakowanej szacie. Orientalny ład tego wnętrza wzmacnia monochromatyczna paleta barw i chłód ceramicznej posadzki (fot. Azuvi)
Tapicerowany miękki zagłówek: podpora dla poduszek i raj dla pleców
po prawej  W pałacu sułtana. Tapicerowany miękki zagłówek: podpora dla poduszek i raj dla pleców. A dla wnętrza – niebanalna ozdoba (fot. Decodore)
Pod skosami poddasza wygodę zapewni nam niska rama łóżka ustawiona bezpośrednio na podłodze Surowość ścian łagodzą piękna gięta rama łóżka, niebanalne formy lamp i kolory pościeli
Słońce południa. Surowość ścian łagodzą piękna gięta rama łóżka, niebanalne formy lamp i kolory pościeli. A także światło, jak znad Morza Śródziemnego (fot. Aurora)

po lewej Jak płaszczka. Pod skosami poddasza wygodę zapewni nam niska rama łóżka ustawiona bezpośrednio na podłodze. Warto wtedy zadbać o szczególnie atrakcyjną narzutę (fot. Valux)
System Dream pomysłu Marcela Wandersa: modułowa konstrukcja pozwala dowolnie kształtować wezgłowie z tapicerowanych paneli ściennych
Wielkie spanie. System Dream pomysłu Marcela Wandersa: modułowa konstrukcja pozwala dowolnie kształtować wezgłowie z tapicerowanych paneli ściennych. Do kompletu: półki na ścianę oraz trzy modele stolików nocnych (fot. Poliform)
Agnieszka Rezler

 

Zdaniem naszych Czytelników

time image

31 Paź 2017, 11:56

Nie ma w domu bardziej prywatnego wnętrza niż sypialnia. To tutaj bardziej niż w jakimkolwiek innym pomieszczeniu mamy prawo folgować naszym słabościom, fantazjom czy marzeniom. To miejsce, gdzie mamy czuć się swobodnie, wypoczywać i relaksować, więc aranżując je, powinniśmy ...

time image

Gość Mila

19 Paź 2017, 09:02

bardzo ładne aranżacje, bardzo mi się podobają i będę do nich nawiązywać przy jakimś remoncie.

time image

Gość Max

03 Lut 2009, 10:08

Ten klimat z oknami dachowymi jest sympatyczny. Obawiałbym się tylko, że łóżko rattanowe będzie bardzo skrzypieć. Reszta zdjęć przedstawia widoki zbyt nowoczesne jak na mój gust.

time image

Gość straszne te zdjęcia

03 Lut 2009, 07:04

w żadnej z tych sypialni nie chciałabym się obudzić Proszę o komentarze komu i dlaczego się podoba

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl
Pokaż wszystkie komentarze

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje