Udane targi Warsaw Home dla Rehau

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Udane targi Warsaw Home dla Rehau

Cztery długo wyczekiwane dni. Warsaw Home w Nadarzynie to ważne wydarzenie dla świata designu i wnętrz, dlatego nie mogło na nim zabraknąć REHAU.

aktualizacja: 2021-11-29 09:35:19

Nowa kolekcja powierzchni meblowych inspirowanych filmem noir oraz latami 40. zaskoczyła architektów. "Poczuj dotyk piękna" to właśnie pod tym hasłem zaprezentowano 12 idealnie dobranych, stonowanych barw, aksamitnych w dotyku powierzchni, niepozostawiających śladów palców. To rozwiązanie potrzebne na rynku - komentowali architekci. Oprócz estetyki REHAU skupia się na funkcjonalności rozwiązań, w końcu w naszym domu chcemy czuć się dobrze, a meble powinny być również praktyczne!

Te od REHAU właśnie takie są: przypadkowe uderzenie, zarysowanie, trudniejsze warunki panujące w kuchni czy łazience? To nie problem. Na stoisku, REHAU zaprezentowało także polimerowe szkło - dostępne w kolorach uni, decor czy w roli lustra, co budziło szczególne zainteresowanie odwiedzających. Materiał ten z powodzeniem można wykorzystać jako front meblowy czy jako splashback, zamiast tradycyjnych płytek. To co szczególnie zaskoczyło gości to możliwość pisania po powierzchniach wykonanych z polimerowego szkła. Do matowych powierzchni należy użyć kredy, a do połysku flamastra.

Dowiedz się więcej na: www.rehau.pl/kuchnia

Firma powiązana:
Rehau

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły