Udane targi Warsaw Home dla Rehau

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Udane targi Warsaw Home dla Rehau

Cztery długo wyczekiwane dni. Warsaw Home w Nadarzynie to ważne wydarzenie dla świata designu i wnętrz, dlatego nie mogło na nim zabraknąć REHAU.

aktualizacja: 2021-11-29 09:35:19

Nowa kolekcja powierzchni meblowych inspirowanych filmem noir oraz latami 40. zaskoczyła architektów. "Poczuj dotyk piękna" to właśnie pod tym hasłem zaprezentowano 12 idealnie dobranych, stonowanych barw, aksamitnych w dotyku powierzchni, niepozostawiających śladów palców. To rozwiązanie potrzebne na rynku - komentowali architekci. Oprócz estetyki REHAU skupia się na funkcjonalności rozwiązań, w końcu w naszym domu chcemy czuć się dobrze, a meble powinny być również praktyczne!

Te od REHAU właśnie takie są: przypadkowe uderzenie, zarysowanie, trudniejsze warunki panujące w kuchni czy łazience? To nie problem. Na stoisku, REHAU zaprezentowało także polimerowe szkło - dostępne w kolorach uni, decor czy w roli lustra, co budziło szczególne zainteresowanie odwiedzających. Materiał ten z powodzeniem można wykorzystać jako front meblowy czy jako splashback, zamiast tradycyjnych płytek. To co szczególnie zaskoczyło gości to możliwość pisania po powierzchniach wykonanych z polimerowego szkła. Do matowych powierzchni należy użyć kredy, a do połysku flamastra.

Dowiedz się więcej na: www.rehau.pl/kuchnia

Firma powiązana:
Rehau

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje