Podnośnik do szafek kuchennych AVENTOS HL od Blum

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Podnośnik do szafek kuchennych AVENTOS HL od Blum

Otwarte szafki górne, to jeden z obecnych trendów. Jeśli myślimy o tak zaaranżowanej przestrzeni kuchennej, jednak przeraża nas perspektywa ścierania kurzu ze szklanek i naczyń, warto pomyśleć o czymś pomiędzy.

aktualizacja: 2021-09-21 05:48:34

Podnośnik AVENTOS HL w wersji z przeszklonym frontem, wyeksponuje to co wewnątrz szafki, jednocześnie ochroni wszystko przed zabrudzeniami. Dzięki niemu front uniesie się równolegle do szafki dając nieograniczony dostęp do środka. Dodatkowo, można go zatrzymać bez problemu w dowolnej pozycji.

Więcej informacji na: www.blum.com/aventoshl

Firma powiązana:
BLUM POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!