Fronty akrylowe REHAU vs fronty lakierowane

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Fronty akrylowe REHAU vs fronty lakierowane

Każdy, kto lubuje się w pięknych wnętrzach, marzy, aby zabudowa kuchenna prezentowała się ekskluzywnie. Taki też efekt gwarantują fronty lakierowane - wyglądają niezwykle elegancko i jednocześnie dodają kuchni klasy. Co jednak z wytrzymałością?

aktualizacja: 2020-12-09 06:49:00

Niestety, narażone są na zarysowania czy odpryśnięcia. Wykazują również małą odporność na promieniowanie UV - co jest szczególnie problematyczne przy białych odcieniach. Przy bliższym spojrzeniu, zobaczymy widoczną fakturę skórki pomarańczy na lakierowanym froncie.

Akryl jest zdecydowanie bardziej trwałym oraz bardziej odpornym rozwiązaniem na kuchenne eksperymenty. Bogata paleta modnych odcieni sprawi, że z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Ponadto wersja matowa frontów jest odporna na pozostawianie odcisków palców. Co ciekawe, po frontach akrylowych w wersji mat można śmiało pisać kredą.

Co z pielęgnacją powierzchni akrylowej REHAU? Nie ma nic prostszego! Wystarczy ściereczka z mikrofibry oraz tradycyjne środki czystości.

www.rehau.pl/kuchnia

Firma powiązana:
Rehau

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!