Nowy katalog Dekorii już dostępny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Nowy katalog Dekorii już dostępny
Katalog marki Dekoria.pl to prezentacja 23, w tym 7 zupełnie nowych kolekcji tekstyliów domowych. Bogactwo tkanin i kolorystyki pozwoli każdemu znaleźć w ofercie coś dla siebie.

Nowy katalog Dekoria.plDekoria.pl oferuje szeroki wybór tekstyliów domowych – zaczynając od serwetek i obrusów, przez bogaty wybór poszewek i sukienek na krzesła, na roletach rzymskich i zasłonach szytych na miarę kończąc.

 

Nowy katalog przedstawia kilkadziesiąt propozycji aranżacyjnych do każdego rodzaju pomieszczeń – pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Już pojedyncze dodatki wprowadzą do pomieszczenia wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój.

 

Nowe propozycje Dekorii – kolekcje Mabel, Flowers, Chic, Alhambra, Fashion, Land i Comics to tkaniny odpowiadające na najnowsze trendy panujące w świecie aranżacji wnętrz. Znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno zwolennicy prostych, ale niebanalnych rozwiązań, jak i osoby lubiące odważnie eksperymentować z kolorem i formą.

 

Katalog oprócz całych kolekcji tkanin prezentuje również stylowe dodatki proponowane przez Dekorię. Są wśród nich oryginalne poszewki gobelinowe, mini rolety, firany i rolety woalowe, ręczniki, czy hit tego sezonu – zasłony sznurkowe.

 

W katalogu z łatwością odnajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat dokładnych wymiarów i cen akcesoriów.

 

Katalog można za darmo zamówić na stronie .

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
DEKORIA.PL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!