Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-12-30 08:38:10
Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch
„Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch” – pod tym hasłem firma zaprezentowała na targach Focus Küche & Bad 2008 swój pierwszy dekor dla zlewozmywaków ceramicznych – „White Pearl”.

Po dużym sukcesie rynkowym, jaki odniosła koncepcja „kuchnia w doskonałych kolorach”, oparta na szerokiej palecie barw zlewozmywaków, teraz Villeroy & Boch podejmuje temat dekoracji, po raz kolejny wyprzedzając o krok konkurencję. Inspiracją były cieszące się uznaniem kolekcje zastawy stołowej „Grey Pearl” i „Ivory”, których dekor „White Pearl” jest poniekąd przedłużeniem. W rezultacie konsumenci otrzymali możliwość efektownego aranżowania przestrzeni kuchennej i nadawania jej indywidualnych akcentów.

 

Nowoczesny, harmonijny deseń

White Pearl

„White Pearl” to dostosowana do charakteru zlewozmywaków interpretacja subtelnych motywów widniejących na elementach zastawy stołowej. W efekcie powstał delikatny, harmonijny dekor utrzymany w stylu charakterystycznym dla firmy Villeroy & Boch.

 

Wzbogaca on zlewy, dodając im wartości emocjonalnej. „White Pearl” to oryginalna gra kontrastów pomiędzy elementami matowymi i błyszczącymi. Wygląd stylowej powierzchni zdaje się zmieniać zależnie od kąta padania światła.

 

Współczesny design i klasyczne ornamenty

White Pearl

Kierując się mottem „Współczesny design, klasyczne ornamenty – funkcjonalność i estetyka”, firma Villeroy & Boch wprowadza na rynek trzy rodzaje zlewów ceramicznych z dekorem: różne modele z popularnej serii Subway oraz zlewozmywak jedno- i dwukomorowy. Dzięki charakterystycznemu wzorowi prosty zlew staje się ważnym elementem stylistycznym wnętrza.

 

W wersji „White Pearl” dostępne są modele Subway 60, 60 XL, 50 i 45, każdy w wersji lewo- i prawostronnej. Dekor umieszczony jest w nich na tylnej listwie, podczas gdy w zlewozmywakach jedno- i dwukomorowym wzorem pokryta jest cześć frontowa. „White Pearl” to idealna propozycja dla tych, którzy chcą nadać kuchni indywidualny i efektowny styl.

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
Villeroy and Boch

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny