Szuflady Slim Box marki REJS dostosowane do indywidualnych potrzeb

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Szuflady Slim Box marki REJS dostosowane do indywidualnych potrzeb

A gdyby systemy szuflady można było modyfikować tak, by pasowały do mebli nie tylko pod względem parametrów, ale też estetyki? Teraz Slim Box marki REJS można dostosowywać do indywidualnych wymagań. Dzięki innowacji w ich budowie, to od użytkownika zależy jakie fronty i boki będą miały jego szuflady.

aktualizacja: 2020-03-27 11:25:45

Systemy Slim Box to jedne z najchętniej wybieranych obecnie szuflad do mebli kuchennych. Dzięki ich bardzo wąskim ściankom bocznym (o grubości zaledwie 13,4 mm), możemy optymalnie wykorzystać przestrzeń szafki. I to bez zmniejszenia ładowności - maksymalna ładowność szuflady to 40 kg. Dodatkowo sami wybieramy jej wymiary. Dostępne są w 6 głębokościach, 3 wysokościach i dowolnej szerokości, a także z bogatą ofertą organizacji wewnętrznej.

Ale to nie wszystko. W zależności od tego, czy zależy nam na jak najłatwiejszym dostępie do szuflad, czy na minimalistycznym efekcie - zdecydować się możemy na modele frontowe lub wewnętrzne. W przypadku tych pierwszych, możemy zamocować fronty drewniane lub drewnopochodne w dowolnym kolorze i wzorze. Te drugie natomiast, możemy schować za jednym wspólnym frontem i stworzyć niezaburzoną niczym płaszczyznę zabudowy.

Oba rodzaje szuflad możemy od teraz również dodatkowo modyfikować. Ścianki boczne, a w przypadku szuflad wewnętrznych - również przednie - dostępne są w kilku różnych wariantach. Ścianki mogą być wykonane z metalu w kolorze białym lub grafitowym. Mogą również stanowić połączenie metalu i szkła (transparentnego lub w kolorze antisol grafitowy), lub metalu i dowolnego innego wypełnienia o grubości 8 mm - np. wykonanego z płyty drewnopochodnej. Dzięki temu możemy dowolnie dopasować szufladę do naszych upodobań i estetyki całej kuchni - np. dobierając boczny dekor do wzoru korpusów lub frontów szafek.

- Opcja wyboru boczków i ścianki przedniej dostępna jest w szufladach o wysokości 185 mm, i głębokościach: 450 i 500 mm. W sprzedaży modele te będą już w ostatnim tygodniu marca - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Szuflady zamiast tradycyjnych szafek
Szuflady zamiast tradycyjnych szafek
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje