Mieszkaj w zgodzie ze sobą - nowy Katalog IKEA 2009

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-08-21 09:10:10
Mieszkaj w zgodzie ze sobą - nowy Katalog IKEA 2009
Od 13 lat w Polsce i od 58 lat na świecie katalog IKEA pomaga czytelnikom urządzać wnętrza odpowiadające ich potrzebom i upodobaniom. W tej edycji IKEA wyraża swoją filozofię wprost: "Mieszkaj w zgodzie ze swoim stylem życia".

Mieszkaj w zgodzie ze sobą - nowy Katalog IKEA 2009 Od 15 września Katalog 2009 będzie dostępny w sklepach IKEA. Od 25 sierpnia będzie dystrybuowany bezpośrednio do naszych domów.

 

Tegoroczny katalog IKEA jest nie tylko prezentacją nowych rozwiązań meblarskich i dekoratorskich, ale także poradnikiem, który pomaga klientom żyć wygodniej i wyrażać swój indywidualny styl, stąd hasło tegorocznego katalogu: "Mieszkaj w zgodzie ze swoim stylem życia". Według projektantów IKEA kluczem do komfortowego i przyjemnego mieszkania jest zbudowanie przestrzeni zgodniej z własnym stylem życia, stworzenie miejsca dla wielu różnych czynności i potrzeb w ograniczonej przestrzeni, aby uzyskać wnętrze przyjazne i wygodne zarazem.

Klienci IKEA mogą wybierać z asortymentu elementy wyposażenia wnętrz, które w różnych kombinacjach pozwalają skompletować ponad 45 zestawów kuchennych, ponad 30 sypialni i praktycznie nieskończoną ilość salonów, dostosowanych do preferencji i stylu życia domowników. Dzięki temu każdy klient IKEA może mieszkać, spać, odpoczywać i cieszyć się życiem we wnętrzu, które w pełni zaspokaja jego potrzeby. Katalog IKEA inspiruje, zachęca do eksperymentowania, wyrażania siebie i swojej tożsamości poprzez wystrój swojego domu.

 

Katalog przenosi sklep IKEA do domów ponad 400 milionów ludzi w 38 krajach i jest on jedną z najszerzej dystrybuowanych publikacji komercyjnych na świecie. Produkcja katalogu trwa wiele miesięcy i angażuje kilkaset osób. Aby w pełni zaprezentować ofertę IKEA zespół projektantów wnętrz i stolarzy tworzy aranżacje, które fotografowane są przez 13 pełnoetatowych fotografów. Sesje fotograficzne odbywają się w studio o powierzchni 8000 m2.

 

W szczytowym okresie prac nad katalogiem w jego projektowanie i produkcję zaangażowane jest około 100 osób. Dzięki temu Katalog IKEA jest wyczerpującym źródłem informacji o asortymencie, a zaaranżowane przez projektantów wnętrza stanowią dla czytelników inspirację do wprowadzania zmian w ich domach. IKEA oferuje rozwiązania dla wszystkich członków rodziny, gwarantując im komfort, miejsce na wypoczynek i przestrzeń do rozwijania swoich pasji.

 

Tegoroczny Katalog zawiera około 3 500 produktów starannie wybranych spośród 9 500 artykułów w ofercie IKEA, a pełen asortyment IKEA można znaleźć na stronie internetowej oraz w sklepie, gdzie większość produktów dostępna jest od ręki.

 

IKEA już od wczesnych lat 90-tych kładzie duży nacisk na aspekty środowiskowe, związane z produkcją katalogu. Papier do produkcji katalogu nie jest bielony chlorem, a jego włókna pochodzą ze sprawdzonych źródeł, z lasów certyfikowanych w zakresie odpowiedzialnej gospodarki i zarządzania. IKEA współpracuje z dostawcami papieru, którzy posiadają certyfikowany system 2 zarządzania i realizują program ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Zrównoważone podejście do zakupów papieru oraz druku katalogu zostały opisane w kodeksie postępowania firmy.

 

Oprócz prezentacji oferty wszystkich działów sklepu, w katalogu będzie można znaleźć również informacje dotyczące serwisów i usług oferowanych przez IKEA, szczegóły programu IKEA FAMILY, a także coś dla smakoszy: ofertę dań z restauracji. Katalog jest ważny od 24 sierpnia 2008 r. do 31 lipca 2009 r.

 

Firma powiązana:
IKEA POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje