Woda w nowej oprawie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-07-22 07:17:55
Woda w nowej oprawie
Wprowadzona w ubiegłym roku przez firmę HANSA seria armatury HANSASTELA  została rozszerzona o nowe baterie do umywalek, mis nablatowych, jak również o warianty do montażu na obrzeżu wanny.

HANSASTELA Pięć modeli armatury do umywalki, dwa do natrysku, cztery do wanny oraz jeden model do zlewozmywaka daje ogromne możliwości w projektowaniu łazienki i kuchni.

 

Bateria na podwyższeniu o wysokości 23 cm współgra z nowoczesnymi umywalkami nablatowymi i misami. Podobnie jak poprzednie warianty, także wysokie baterie funkcjonują lekko, a jednocześnie precyzyjnie dzięki uchwytowi działającemu na zasadzie joystick’a.

 

Podczas gdy w klasycznej armaturze HANSASTELA otwarta wylewka przeobrażała wodę w szeroki strumień kaskadowy, baterie na podwyższeniu posiadają cylindrycznie ukształtowany strumień. Odzwierciedla on kształt korpusu i jest przedłużeniem linii baterii. Nowością jest bateria kuchenna, która dodatkowo posiada obrotową wylewkę.

 

Jeszcze więcej elastyczności daje armatura dwuuchwytowa. Do wyboru jest bateria umywalkowa trzyotworowa: stojąca oraz ścienna podtynkowa.

 

HANSASTELA to także nowa bateria czterootworowa do montażu na obrzeżu wanny. Nowoczesna słuchawka, wylewka, przełącznik i uchwyt mogą być podczas instalacji swobodnie rozmieszczane. Do montażu przy rancie wanny wystarczy zastosować system Hansacompact ze stelażem. Zintegrowany z zestawem montażowym pojemnik na wąż zapewnia porządek przy wannie. Automatyczny zwijacz pozwala wyciągnąć słuchawkę tylko na żądaną odległość. Lekkie pociągnięcie za słuchawkę spowoduje automatyczne zwinięcie węża i pozostanie on czysty w zwijaczu do kolejnego użycia.

HANSASTELA HANSASTELA

 {mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Hansa

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny