Odmalowany serwis beckers.pl

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-05-14 10:34:07
Odmalowany serwis beckers.pl
Odmieniony serwis internetowy marki Beckers www.beckers.pl — oferuje profesjonalne porady jak malować, czym malować i jak dobrać najlepsze dla siebie kolory. Wizyta w serwisie może uczynić z internauty eksperta w malowaniu wnętrz.

Odmieniony serwis internetowy marki Beckers W założeniu twórców nowego serwisu miało być funkcjonalnie oraz praktycznie. Podstawowe zakładki serwisu odpowiadają na pytania: czym i jak malować oraz jak tworzyć zgrane zestawienia kolorystyczne.

 

Zakładka Produkty zawiera praktyczny przewodnik po ofercie, podzielony wg przeznaczenia produktów. Klikając na wybraną dziedzinę, wyświetlają się nazwy i zdjęcia opakowań farb oraz opisy zawierające ich najważniejsze cechy. Dodatkowa możliwość otwarcia karty technicznej pozwala na szybkie dotarcie do specjalistycznych informacji.

 

Farby dla alergików – jest to zakładka umożliwiająca szybki przegląd 19 produktów Beckers, które posiadają certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Produkty polecane są do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, jak również w placówkach służby zdrowia.

 

Dział Inspiracje zawiera informacje  dotyczące oddziaływania kolorów i tworzenia dzięki nim komfortowych wnętrz. Znajduje się tam równie quiz dzięki któremu "dowiemy się" czy widzimy świat w "męskich" czy też „damskich” kolorach. Podstrona Szkoła malowania to zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi oraz poradnik mówiący jaką farbę wybrać dla poszczególnych pomieszczeń w naszych domach.

 

Na pytanie "Gdzie kupić?" odpowiedź uzyskamy w zakładce Kontakt.

 

Łatwe w użyciu, zamieszczone w formie poglądowych map Polski wyszukiwarki, sprawiają, że znalezienie hurtowni lub sklepu najbliższego miejscu zamieszkania zajmie zaledwie chwilę. Na stronie znajdziemy również informacje o numerach infolinii, pod którymi dyżurują Doradcy Klienta oraz link do formularza Klub Colour, który umożliwia rejestrację w serwisie i otrzymywanie kart modnych kolorów marki Beckers oraz Colour Magazine.

Magazyn został stworzony dla osób, które chcą śledzić trendy w architekturze wnętrz, a prezentowane w nim pomysły można z powodzeniem przenieś do własnego domu. Publikacja jest już wydawana w 10 tys. egzemplarzy.

 

Szata graficzna i nawigacja serwisu pozwalają na szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Przyjazna kolorystyka i modne aranżacje przyciągają wzrok jednak nie rozpraszają uwagi. Dzięki wyczerpującym informacjom produktowym i poradnikowym serwis jest cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla amatorów malowania wnętrz.

{mosloadmodule mod_firmy} 

 

Firma powiązana:
Tikkurila Polska S.A.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

23 Cze 2010, 07:00

Polecam, bardzo fajny magazyn przysyłają. Inspirujący. Raz mieliśmy w nim próbkę koloru. Niestety łososiową, więc do tej pory niewykorzystana.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny