Eurocucina 2008

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-04-16 09:36:31
Eurocucina 2008

Rozpoczynają się najważniejsze tragi w branży wnętrzarskiej Eurocucina 2008. 16 – 21 kwietnia w Mediolanie ponad 135 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowej wystawie mebli kuchennych.

Zdjęcie z targów Eurocucina 2006- To doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych, jak również możliwość nawiązania nowych kontaktów – potwierdza Jarosław Matys – marketing & produkt manager Franke Polska.

 

Niewątpliwą atrakcją tegorocznej wystawy będzie impreza pod nazwą Technologia dla kuchni, której główną ideą jest wyszukiwanie wszelkich oryginalności i innowacyjnych pomysłów wykorzystanych w kuchni. Zaprezentowane w takich okolicznościach rozwiązania, nierzadko stają się potem wyznacznikiem najnowszych trendów i technologii.

 

Eurocucina ma wyrobiony prestiż - to już siedemnasta edycja. Na wystawę do jednego z największych centrów wystawowych na świecie - Milan Fair Rho Exhibition Centre przyjeżdżają firmy, które chcą liczyć się na światowych rynkach.

Włosi wyznaczają kierunki rozwoju w branży wnętrzarskiej. Skupiają wokół siebie najlepszych designerów i najnowsze technologie. Kreują modę rozwijając ją i lansując kolejne trendy. Eurocucina łączy wszelkie smaki i gusta, decydując o tym jak będą wyglądały nasze kuchnie w najbliższym czasie.

Zdjęcie z targów Eurocucina 2006

 Więcej na

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny