Od 14 października ruszają Dni Otwarte z firmą Blum

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Od 14 października ruszają Dni Otwarte z firmą Blum

Ruszają Dni Otwarte z firmą Blum. Od 14 października do 2 grudnia 2019 roku, odbędzie się 76 lokalnych spotkań dla profesjonalistów. Zaprezentowane zostaną nowości, które pojawią się w sprzedaży już tej jesieni. Wstęp wolny.

aktualizacja: 2019-10-03 14:08:57

Co w ramach akcji?

Na spotkaniach zaprezentowane zostaną nowości dostępne już tej jesieni. Nowy podnośnik AVENTOS HK top o jeszcze bardziej kompaktowej formie i uproszczonym montażu. Rozwiązanie cokołowe SPACE STEP, które łączy zalety szuflady i podestu. Nowoczesny EASYSTICK, czyli liniał z komputerem, kompatybilny z maszynami MINIPRESS PRO i MINIPRESS P. Ponadto zaprezentowany zostanie nowy konfigurator korpusów online, dostępny od I kwartału 2020 roku.

Jak wziąć udział?

Dni Otwarte, w ramach akcji "Blum, co nowego?" nie wymagają żadnej rejestracji. Wystarczy przyjść na jedno ze spotkań w wyznaczonym terminie i miejscu. Na miejscu przedstawiciele firmy Blum odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaprezentują nowe produkty i usługi.

Kiedy spotkania?

Szczegółowy terminarz z podziałem na lokalizacje dostępny jest na www.blum.com/wydarzenia. Na wszystkie spotkania zapraszamy od godz. 10:00 do 14:00.

Firma powiązana:
BLUM POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje