Mopy elektryczne FC 5 i FC 3 - rewolucja w myciu podłogi

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Mopy elektryczne FC 5 i FC 3 - rewolucja w myciu podłogi

"Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić" mówią słowa znanej polskiej piosenki. Jednak jeśli chodzi o utrzymanie podłogi w czystości warto czasem posłuchać rady, ponieważ jest to ważna część domowych porządków, a dzięki nowym rozwiązaniom firmy Kärcher może stać się o wiele prostsza i przyjemniejsza.

aktualizacja: 2019-06-24 11:05:39

Mopy elektryczne FC 5 i FC 3 to prawdziwa rewolucja w myciu podłogi. Są to unikalne urządzenia, które sprawią, że znane aż za dobrze problemy takie jak czekanie aż podłoga po myciu wyschnie, konieczność szorowania, czy też wyżymania mopa i mycia go po pracy odejdą tam gdzie jest ich miejsce, do lamusa.

FC 5 - szast prast i czysto!

Cechą charakterystyczną mopa elektrycznego FC 5 są dwa obracające się szybko pady z mikro włóknami, które są w trakcie pracy zwilżane roztworem środka czyszczącego. Dzięki temu zmiękczają brud a następnie zbierają go z czyszczonej powierzchni. Możesz więc pożegnać żmudne szorowanie. Brud i wilgoć są na bieżąco odsysane przez pady.

W porównaniu do klasycznego mopa FC 5 czyści podłogę zawsze czystymi padami i świeżą wodą. Jego kolejną zaletą jest to, ze brudna woda jest wciągana do osobnego zbiorniczka, który po pracy można w bardzo prosty sposób opróżnić. Urządzenie to działa na podobnej zasadzie co profesjonalne szorowarki, stosowane na przykład w centrach handlowych. Jest to więc zaawansowana technologia w końcu dostępna dla każdego w jego domu.

Mop elektryczny FC 5 zbiera suche zabrudzenia
Mop elektryczny FC 5 zbiera suche zabrudzenia

Mop elektryczny FC 5 potrafi także wstępnie zbierać suche zabrudzenia, więc nie tylko myje ale także wstępnie usuwa np. okruchy. W wielu więc sytuacjach w odstawkę w ślad za wiadrem i mopem może iść także i odkurzacz.

Dzięki swojej unikatowej konstrukcji mop elektryczny FC 5 nie tylko oszczędza czas, ale i wodę. Zużywa jej znacząco mniej niż tradycyjny mop. Zbiorniczkiem o pojemności 400 ml oczyścisz aż 60m2 wszelkiego rodzaju posadzek, od kamienia, przez płytki po drewno czy panele. Korzystając z urządzenia FC 5 nie musisz też więcej ręcznie wyżymać mopa ani czyścić go po pracy, jesteś więc o krok bliżej do czasu wolnego, który możesz spędzić w dowolny sposób.

Zbiorniczek jest bardzo prosty w opróżnianiu. Można to zrobić bez kontaktu z brudną woda, łatwo i szybko. Po pracy urządzenie odstawiamy do oczyszczania, które odbywa się samoczynnie, musimy tylko nalać świeżej wody i włączyć. Pady z mikrofibry można spokojnie uprać w pralce w temperaturze 60 stopni. Urządzenie dostępne jest zarówno w wersji przewodowej jak i bateryjnej.

FC 3 - nowe oblicze mopa!

Mop elektryczny FC 3 trudno nawet porównywać do zwykłego mopa. Jest to urządzenie o wiele bardziej zaawansowane technicznie, co sprawia, ze porządki stają się czystą przyjemnością, czego chyba nikt nie powie o tradycyjnym mopowaniu podłogi.

Jego obracające się szybko pady z mikrowłóknami są na bieżąco zwilżane świeżą wodą, podczas gdy cały brud z podłogi jest odprowadzany do specjalnego zbiornika. Dzięki swojej lekkiej i elastycznej konstrukcji bez trudu umyje podłogę także pod meblami jest także łatwe w przechowywaniu.

Po myciu FC 3 pozostaje na podłodze tylko wilgoć resztkowa, co oznacza, że można go używać na wszystkich rodzajach posadzek, także na parkietach. Wiadomo, że przyzwyczajenie to druga natura. Jeśli od zawsze myjesz podłogi zwykłym mopem to z pewnością weszło Ci to w nawyk i być może nie wyobrażasz sobie, ze można prościej i wygodniej - z nowym FC 3.

Mop elektryczny FC 3 w kuchni
Mop elektryczny FC 3 w przedpokoju
Podłoga po czyszczeniu mopem FC 3 jest sucha w mgnieniu oka

Warto tez zwrócić uwagę, że podłoga po czyszczeniu mopem FC 3 jest sucha dosłownie w mgnieniu oka. Schnięcie trwa około dwie minuty, dzięki temu nie ryzykujesz pośliźnięcia się na mokrej podłodze. Dodatkowo Brak kabla i bateria litowo- -jonowa zapewniają maksymalną swobodę ruchów. Wyświetlacz LED pokazuje bieżący poziom naładowania baterii.

Oba urządzenia - FC 5 i FC 3 dostępne są zarówno w klasycznym kolorze Kärcher dla urządzeń domowych, czyli żółtym, lecz także w wersji Home Line - w eleganckiej bieli.

Więcej informacji na: www.karcher.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny