Bateria zlewozmywakowa Soria

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Bateria zlewozmywakowa Soria

Bateria zlewozmywakowa Soria to unikalne połączenie nowoczesnego stylu chromowanego, solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów i unikalnych technologii.

aktualizacja: 2017-05-15 06:07:50

W baterii znajduje się głowica renomowanego hiszpańskiego producenta (Sedal), wyposażona w spiek ceramiczny CORUNDox o twardości szafiru z mikroskopijnymi zagłębieniami na powierzchni NANOcave, które chronią smar przed wypłukaniem. Dzięki ECOflow, powietrze zasysane jest przez aerator szwajcarskiej firmy (Neoperl) i zmniejsza się zużycie wody o ponad połowę oraz zapewniony jest cichy strumień bez rozpryskiwania.

 

Silikonowe zakończenia SMARTclean gwarantują łatwe usuwanie kamienia. Korpus baterii CLEANbody nie ma zakamarków, które gromadziłyby brud i bakterie, a dzięki ERGOsize wysoko usytuowany wylot zapewnia bardzo dużą przestrzeń dla swobodnego używania baterii.

 

Unikalne rozwiązania techniczne SMARTnut oraz załączone opatentowane narzędzie SMARTtool sprawią, że bez odpowiednich kluczy ani doświadczenia można skutecznie i trwale zamontować baterię oraz w sposób bezpieczny serwisować aerator. Elastyczne wężyki w oplocie ze stali nierdzewnej są dłuższe o 10 cm, co ułatwia montaż. Producent zapewnia 10 lat gwarancji na szczelność nie tylko samego korpusu, ale także głowicy.

 

Wysoko usytuowany i obrotowy (o 360 stopni) wylot gwarantuje bardzo dużą przestrzeń dla swobodnego i wygodnego używania baterii. Umiejscowienie uchwytu powoduje, że nawet podczas trzymania ciężkiego garnka można obsłużyć baterię.

Firma powiązana:
Toya

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje