Energooszczędne urządzenia dla domu od Panasonic

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Energooszczędne urządzenia dla domu od Panasonic

Firma Panasonic, uznana w 2014 r. za najbardziej ekologiczną markę technologiczną według rankingu "Best Global Green Brands", ma w swojej ofercie szereg urządzeń AGD, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwalają ograniczyć zużycie energii nie tylko od święta, lecz przede wszystkim przy codziennym użytkowaniu sprzętów. W dłuższej perspektywie przekłada się to także na wymierne oszczędności dla domowego budżetu.

aktualizacja: 2015-05-18 06:16:29

Według raportu Best Global Green Brands produkty Panasonic otrzymały najwięcej znaków Energy Star, co oznacza, że urządzenia japońskiej marki zużywają niewielką ilość energii bez straty dla swojej wydajności. Do grupy produktów o najwyższym poziomie energooszczędności można zaliczyć m.in. lodówkę NR-B55VE1 oraz pralkę NA-127VB6, które posiadają klasę energetyczną A+++.

Dzięki inteligentnemu połączeniu technologii inwerterowej i szafy termodynamicznej dwuskrzydłowa lodówka NR-B55VE1 zużywa do 60% mniej energii niż inne urządzenia z klasą A. Dodatkowo model ten został wyposażony w system Twin Eco Cooling, który oddzielnie steruje obwodami chłodzenia lodówki i zamrażalki.

Osoby, dla których istotne są kwestie ekologii, powinny również zwrócić uwagę na pralkę NA-127VB6. Urządzenie wyposażono w duży bęben o pojemności 7 kg, co przekłada się na możliwość prania większej ilości ubrań przy mniejszej częstotliwości. Fani ekologii z pewnością nie omieszkają wypróbować prania w trybie Eco, które co prawda zajmuje więcej czasu, jednak pozwala zaoszczędzić sporą ilość wody, energii i pieniędzy. Urządzenie wyróżnia także funkcja Allergy-care, która poza wyeliminować do 99,99% pospolitych alergenów, takich jak roztocza, bakterie czy sierść zwierząt.

Firma powiązana:
PANASONIC

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny