Uchwyty krawędziowe i wpuszczane REJS do nowoczesnej kuchni

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Uchwyty krawędziowe i wpuszczane REJS do nowoczesnej kuchni

Wnętrza jak i same meble najlepiej wyglądają wówczas, gdy są perfekcyjnie dopracowane, a każdy ich element współgra z innymi tworząc całość. Olbrzymią rolę grają tu detale. W tym – uchwyty. Choć wydawać by się mogło, że są produktem uniwersalnym, nic bardziej mylnego. I one mogą być utrzymane w różnych stylach. Poza tym są modele, które lepiej się sprawdzą w danych pomieszczeniach niż inne. Jakie wybrać do nowoczesnej kuchni? 

aktualizacja: 2022-06-08 08:31:40

Jeśli marzymy o wnętrzu pozbawionym ozdób i bibelotów, a nawet ascetycznym w wyrazie, warto postawić na uchwyty minimalistyczne. Sprawdzą się tu modele krawędziowe, które nie zaburzą powierzchni i linii zabudowy, ale ją dopełnią. 

Jakie dokładnie? Na przykład delikatnie tylko odstające od górnej części frontu FE9 lub FE6 od REJS. Warte uwagi są też uchwyty wpuszczane, montowane na całej szerokości frontu. Mogą one mieć podchwyt w dolnej części jak FE2 lub w górnej – FE3. Te modele zapewnią pełną funkcjonalność i są łatwe w utrzymaniu w czystości. 

Wszystkie uchwyty REJS dostępne są w wielu wymiarach i wybarwieniach, co pozwala perfekcyjnie dopasować je do zabudowy meblowej. 

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!