Gwarancja doskonałości - pralki Mastercook z 5-letnią ochroną gwarancyjną

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-07-15 09:24:37
Gwarancja doskonałości - pralki Mastercook z 5-letnią ochroną gwarancyjną
Marka Mastercook, w trosce o pełną satysfakcję klientów, przedłuża gwarancję wybranych pralek typu Front aż do 5 lat. Konsumenci, obok szeregu innowacyjnych rozwiązań, zyskują również poczucie bezpieczeństwa i przyjemność z użytkowania produktów.

Zakup innych, nowoczesnych sprzętów AGD objęty został specjalną ofertą promocyjną, trwającą do końca września. W jej ramach zakup jednego z modeli promocyjnych lodówek, kuchni, zamrażarek, zmywarek lub pralek - premiowany będzie bardzo atrakcyjnym prezentem.

"Gwarancja doskonałości" - 5 lat gwarancji

„Gwarancja doskonałości” to promocja obejmująca sprzęt wolno stojący. Wieloletnia ochrona gwarancyjna jest potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania urządzeń, dlatego warto szukać w wybranych sklepach ze sprzętem AGD modeli pralek Mastercook opatrzonych specjalną, promocyjną naklejką.

 

„Gwarancja doskonałości” to promocja obejmująca szeroką gamę produktów, wśród których znajdziemy również atrakcyjne nowości, m.in. model PTDE-136 Dose z unikalnym, całkowicie automatycznym systemem dozowania detergentu e-Dose, który samodzielnie dobiera niezbędną ilość środków piorących w płynie. Ta niezwykle oszczędna, ekologiczna pralka jest zupełną nowością nie tylko w ofercie marki Mastercook, ale również na rynku sprzętu AGD.

 

W ramach promocji można nabyć w atrakcyjnej cenie także inne modele nowoczesnych pralek typu TOP, m.in. model PTDE-104 Eco, wyposażony w ergonomiczny panel sterowania oraz inteligentny, ekologiczny dozownik środków piorących – EcoBox. W specjalnej ofercie znajdziemy także wyjątkową pralkę PFD-1284 LX z programem Antybakteria, dzięki któremu bakterie ulegają zniszczeniu w temperaturze 90° C. Model ten posiada wyjątkowy, pochylony otwór bębna o wielkości aż 34 cm. Promocją objęta została również najnowsza, niezwykle ekologiczna zmywarka do naczyń ZWE 4670X, która zapewnia codzienny komfort, a dodatkowo oszczędza wodę i energię.

 

Do końca września możemy nabyć również jeden z wybranych modeli kuchenek wolno stojących, od lat cieszących się dużym powodzeniem wśród klientów lub chłodziarko-zamrażarkę z szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Technologia Advanced Control System pozwala utrzymać temperaturę, regulowaną oddzielnie dla chłodziarki i zamrażarki na stałym, stabilnym poziomie. Lodówki zapewniają dłuższe i zdrowsze przechowywanie żywności, dzięki nowatorskim rozwiązaniom, takim jak system Double Fresh, czy Multi Fresh.

 

Przy zakupie promocyjnego modelu pralki typu TOP, zmywarki, kuchenki czy chłodziarko-zamrażarki, otrzymamy wartościowy prezent – odkurzacz, sokowirówkę, szybkowar lub blender.

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
Fagormastercook

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość sd

08 Gru 2009, 09:12

Gwarancja niedoskonałości. Pralka okazała się całkiem dobra, zanim po roku się nie zepsuła. Od półtora miesiąca producent nie jest w stanie dostarczyć części zamiennych ani nawet określić terminu naprawy. Zupełnie nie ma to dla niego znaczenia, że pralka wciąż jest na gwarancji. ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny