Pantograf - nowy sposób na korzystanie z szafy

Ubrania wiszą za wysoko? Trzeba się wspinać na palce by wyjąć koszulę, albo odwiesić spodnie? Za pomocą prostego rozwiązania - pantografu marki REJS, możesz mieć łatwiejszy dostęp do ubrań i lepiej wykorzystać przestrzeń przechowywania.

Pantograf to w istocie rodzaj drążka z zamocowanym na środku wygodnym uchwytem i wytrzymałymi podnośnikami olejowymi. Dzięki nim można go szybko i bez wysiłku opuścić do wygodnej pozycji, tak by zdjęcie lub powieszenie wieszaka było łatwiejsze i nie wymagało używania krzesła. W ten sposób możemy wykorzystać całą przestrzeń szafy - nawet tę zlokalizowaną pod samym sufitem, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu korzystania. Wykorzystując pantograf możemy również zamocować drążki w szafie na dwóch poziomach, co dwukrotnie zwiększy przestrzeń do przechowywania ubrań. To idealne rozwiązanie nie tylko dla osób o niższym wzroście, ale również w przypadku naprawdę wysokiej zabudowy. 

W ofercie REJS pantografy dostępne są w trzech standardowych szerokościach regulowanych w zakresie: 450-600, 600-830 i 830-1100 mm. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne - czarna obudowa z chromowanym drążkiem i czarna obudowa z lakierowanym, czarnym drążkiem. Sam montaż pantografów - jak i ich późniejsza obsługa - są bardzo proste. Maksymalny udźwig to 12 kg.

Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje