Talerze, szklanki, kubeczki - przegląd i ceny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Talerze, szklanki, kubeczki - przegląd i ceny

Prezentujemy ciekawe zestawy talerzy, szklanek i kubeczków. Zobacz naszą galerię i ceny!

Biały jedwabny obrus, materiałowe serwetki w szykownych obrączkach, lśniące sztućce, kryształowe kieliszki i zachwycająca porcelana z subtelnym ornamentem, to zestaw, który pozwoli docenić szczególne okoliczności każdego spotkania każdego przy stole.

Talerze, kubeczki i różne szklanki - przykładowe produkty i ceny

Proste kształty i naturalne kolory są wyróżnikiem kolekcji porcelanowych naczyń Junto
Proste kształty i naturalne kolory są wyróżnikiem kolekcji porcelanowych naczyń Junto; część z nich zdobi delikatny diamentowy relief. Cena od 75 do 655 zł za element. (fot. Rosenthal)
Porcelanowe talerze deserowe Miss Harlequin i Mamzelle Scarlet z kolekcji Love Who You Want, będącej efektem współpracy marki Vista Alegre z Christianem Lacroix; śr. 23 cm. Cena 162 zł za sztukę. (fot. Almi DÉCOR)
Oszczędna, a jednocześnie odświętna aranżacja stołu z wykorzystaniem oryginalnych talerzyków z motywem zegara z serii Vinter 2018
Oszczędna, a jednocześnie odświętna aranżacja stołu z wykorzystaniem oryginalnych talerzyków z motywem zegara z serii Vinter 2018. Cena 12,99 zł. (fot. Ikea)
Kieliszek do jajka Dressed marki Alessi; w komplecie mała łyżka ze stali szlachetnej z młoteczkiem, którym można stłuc skorupkę
Kieliszek do jajka Dressed marki Alessi; w komplecie mała łyżka ze stali szlachetnej z młoteczkiem, którym można stłuc skorupkę. Cena 95 zł. (fot. Czerwona Maszyna)
Sztućce do tortu ze stali nierdzewnej w kolorze złotym, pokrytej uszlachetniającą powłoką z tytanu i PVD
Sztućce do tortu ze stali nierdzewnej w kolorze złotym, pokrytej uszlachetniającą powłoką z tytanu i PVD. Cena 89,99 zł. (fot. Tchibo)
Wirująca karafka do dekantacji wina Vacu Vin na korkowej podstawie
Wirująca karafka do dekantacji wina Vacu Vin na korkowej podstawie; delikatne kołysanie pozwala lepiej napowietrzyć trunek. Cena 279 zł. (fot. Fide)
Wysmukłe kieliszki do likieru Moya marki LSA
Wysmukłe kieliszki do likieru Moya marki LSA. Cena 155 zł za 2 szt. (fot. Almi DÉCOR)
Ręcznie wykonany ze szkła Crystalline kieliszek do białego wina z kolekcji Romance
Ręcznie wykonany ze szkła Crystalline kieliszek do białego wina z kolekcji Romance. Cena ok. 133 zł za 6 szt. (fot. Krosno)
Cukiernica PZ08 marki Officina Alessi z oryginalnie formowanego szkła, z dozownikiem z posrebrzanej stali szlachetnej
Cukiernica PZ08 marki Officina Alessi z oryginalnie formowanego szkła, z dozownikiem z posrebrzanej stali szlachetnej. Cena 235 zł. (fot. Czerwona Maszyna)
Różnokolorowe szklanki do whisky marki Madam Stoltz, z ozdobną teksturą przypominającą kryształ; wys. 10 cm
Różnokolorowe szklanki do whisky marki Madam Stoltz, z ozdobną teksturą przypominającą kryształ; wys. 10 cm. Cena 29 zł za szt. (fot. More Madam)
Spodek Basalt marki Revol z zagłębieniem na filiżankę, wykonany z barwionej, przypominającej do złudzenia łupek porcelany
Spodek Basalt marki Revol z zagłębieniem na filiżankę, wykonany z barwionej, przypominającej do złudzenia łupek porcelany; można go używać w piekarniku (do 300°C), w zamrażalniku i myć w zmywarce. Cena 35 zł. (fot. Kulina)
Gnieciony porcelanowy kubek do cappuccino Froisses marki Revol, dostępny w różnych kolorach
"Gnieciony" porcelanowy kubek do cappuccino Froisses marki Revol, dostępny w różnych kolorach; można w nim także np. zapiekać muffiny lub mrozić lody. Cena 54 zł. (fot. Kapps-Store)
Unikalnie zdobiona, wykonana z chińskiej porcelany kostnej filiżanka ze spodkiem Eufemia z kolekcji Hybrid marki Seletti
Unikalnie zdobiona, wykonana z chińskiej porcelany kostnej filiżanka ze spodkiem Eufemia z kolekcji Hybrid marki Seletti, symbolicznie łączącej dokonania zachodnich i dalekowschodnich twórców porcelany na przestrzeni wieków. Cena 145 zł. (fot. Fabryka Form)
Dzbanek do herbaty z kolekcji Fruit Basket marki Officina Alessi, nawiązujący kształtem do owocu gruszki
Dzbanek do herbaty z kolekcji Fruit Basket marki Officina Alessi, nawiązujący kształtem do owocu gruszki; stal nierdzewna polerowana, poj. 1,4 l. Cena 748 zł. (fot. Rossi)
Lniana serweta do zawijania sztućców marki Muubs; 30 x 30 cm
Lniana serweta do zawijania sztućców marki Muubs; 30 x 30 cm. Cena 49 zł. (fot. More Madam)
Filiżanki do espresso i herbaty ze spodkami oraz miseczka z ceramicznej kolekcji Ovale marki Alessi
Filiżanki do espresso i herbaty ze spodkami oraz miseczka z ceramicznej kolekcji Ovale marki Alessi. Cena od 48 zł za element. (fot. Fide)
Porcelanowy serwis do herbaty w dwóch kolorach ze złotymi zdobieniami
Porcelanowy serwis do herbaty w dwóch kolorach ze złotymi zdobieniami. Cena filiżanki 29,90 zł. (fot. H&M Home)
Oryginalny talerz do serwowania dań, wykonany ręcznie z hiszpańskiego łupka naturalnego; 20 x 30 cm
Oryginalny talerz do serwowania dań, wykonany ręcznie z hiszpańskiego łupka naturalnego; 20 x 30 cm. Cena ok. 65 zł. (fot. Slate Plate)
Słoik do napojów z wytłaczanym napisem, uchwytem i słomką, marki Kitchen Craft; zakręcane wieczko zapobiega wizytom owadów. Cena 22 zł. (fot. Rossi)
Zestawy różnokolorowych kamionkowych misek i kubków o nieregularnych kształtach, marki Madam Stoltz. Cena odpowiednio 170 i 125 zł za 4 szt. (fot. More Madam)
Talerz do steków XL z porcelany premium, z kolekcji BBQ Passion; 33 x 35 cm
Talerz do steków XL z porcelany premium, z kolekcji BBQ Passion; 33 x 35 cm. Cena 179 zł. (fot. Villeroy&Boch)

Redakcja BD

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje