Talerze, szklanki, kubeczki - przegląd i ceny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Talerze, szklanki, kubeczki - przegląd i ceny

Prezentujemy ciekawe zestawy talerzy, szklanek i kubeczków. Zobacz naszą galerię i ceny!

aktualizacja: 2021-01-28 14:38:34

Biały jedwabny obrus, materiałowe serwetki w szykownych obrączkach, lśniące sztućce, kryształowe kieliszki i zachwycająca porcelana z subtelnym ornamentem, to zestaw, który pozwoli docenić szczególne okoliczności każdego spotkania każdego przy stole.

Talerze, kubeczki i różne szklanki - przykładowe produkty i ceny

Proste kształty i naturalne kolory są wyróżnikiem kolekcji porcelanowych naczyń Junto
Proste kształty i naturalne kolory są wyróżnikiem kolekcji porcelanowych naczyń Junto; część z nich zdobi delikatny diamentowy relief. Cena od 75 do 655 zł za element. (fot. Rosenthal)
Porcelanowe talerze deserowe Miss Harlequin i Mamzelle Scarlet z kolekcji Love Who You Want, będącej efektem współpracy marki Vista Alegre z Christianem Lacroix; śr. 23 cm. Cena 162 zł za sztukę. (fot. Almi DÉCOR)
Oszczędna, a jednocześnie odświętna aranżacja stołu z wykorzystaniem oryginalnych talerzyków z motywem zegara z serii Vinter 2018
Oszczędna, a jednocześnie odświętna aranżacja stołu z wykorzystaniem oryginalnych talerzyków z motywem zegara z serii Vinter 2018. Cena 12,99 zł. (fot. Ikea)
Kieliszek do jajka Dressed marki Alessi; w komplecie mała łyżka ze stali szlachetnej z młoteczkiem, którym można stłuc skorupkę
Kieliszek do jajka Dressed marki Alessi; w komplecie mała łyżka ze stali szlachetnej z młoteczkiem, którym można stłuc skorupkę. Cena 95 zł. (fot. Czerwona Maszyna)
Sztućce do tortu ze stali nierdzewnej w kolorze złotym, pokrytej uszlachetniającą powłoką z tytanu i PVD
Sztućce do tortu ze stali nierdzewnej w kolorze złotym, pokrytej uszlachetniającą powłoką z tytanu i PVD. Cena 89,99 zł. (fot. Tchibo)
Wirująca karafka do dekantacji wina Vacu Vin na korkowej podstawie
Wirująca karafka do dekantacji wina Vacu Vin na korkowej podstawie; delikatne kołysanie pozwala lepiej napowietrzyć trunek. Cena 279 zł. (fot. Fide)
Wysmukłe kieliszki do likieru Moya marki LSA
Wysmukłe kieliszki do likieru Moya marki LSA. Cena 155 zł za 2 szt. (fot. Almi DÉCOR)
Ręcznie wykonany ze szkła Crystalline kieliszek do białego wina z kolekcji Romance
Ręcznie wykonany ze szkła Crystalline kieliszek do białego wina z kolekcji Romance. Cena ok. 133 zł za 6 szt. (fot. Krosno)
Cukiernica PZ08 marki Officina Alessi z oryginalnie formowanego szkła, z dozownikiem z posrebrzanej stali szlachetnej
Cukiernica PZ08 marki Officina Alessi z oryginalnie formowanego szkła, z dozownikiem z posrebrzanej stali szlachetnej. Cena 235 zł. (fot. Czerwona Maszyna)
Różnokolorowe szklanki do whisky marki Madam Stoltz, z ozdobną teksturą przypominającą kryształ; wys. 10 cm
Różnokolorowe szklanki do whisky marki Madam Stoltz, z ozdobną teksturą przypominającą kryształ; wys. 10 cm. Cena 29 zł za szt. (fot. More Madam)
Spodek Basalt marki Revol z zagłębieniem na filiżankę, wykonany z barwionej, przypominającej do złudzenia łupek porcelany
Spodek Basalt marki Revol z zagłębieniem na filiżankę, wykonany z barwionej, przypominającej do złudzenia łupek porcelany; można go używać w piekarniku (do 300°C), w zamrażalniku i myć w zmywarce. Cena 35 zł. (fot. Kulina)
Gnieciony porcelanowy kubek do cappuccino Froisses marki Revol, dostępny w różnych kolorach
"Gnieciony" porcelanowy kubek do cappuccino Froisses marki Revol, dostępny w różnych kolorach; można w nim także np. zapiekać muffiny lub mrozić lody. Cena 54 zł. (fot. Kapps-Store)
Unikalnie zdobiona, wykonana z chińskiej porcelany kostnej filiżanka ze spodkiem Eufemia z kolekcji Hybrid marki Seletti
Unikalnie zdobiona, wykonana z chińskiej porcelany kostnej filiżanka ze spodkiem Eufemia z kolekcji Hybrid marki Seletti, symbolicznie łączącej dokonania zachodnich i dalekowschodnich twórców porcelany na przestrzeni wieków. Cena 145 zł. (fot. Fabryka Form)
Dzbanek do herbaty z kolekcji Fruit Basket marki Officina Alessi, nawiązujący kształtem do owocu gruszki
Dzbanek do herbaty z kolekcji Fruit Basket marki Officina Alessi, nawiązujący kształtem do owocu gruszki; stal nierdzewna polerowana, poj. 1,4 l. Cena 748 zł. (fot. Rossi)
Lniana serweta do zawijania sztućców marki Muubs; 30 x 30 cm
Lniana serweta do zawijania sztućców marki Muubs; 30 x 30 cm. Cena 49 zł. (fot. More Madam)
Filiżanki do espresso i herbaty ze spodkami oraz miseczka z ceramicznej kolekcji Ovale marki Alessi
Filiżanki do espresso i herbaty ze spodkami oraz miseczka z ceramicznej kolekcji Ovale marki Alessi. Cena od 48 zł za element. (fot. Fide)
Porcelanowy serwis do herbaty w dwóch kolorach ze złotymi zdobieniami
Porcelanowy serwis do herbaty w dwóch kolorach ze złotymi zdobieniami. Cena filiżanki 29,90 zł. (fot. H&M Home)
Oryginalny talerz do serwowania dań, wykonany ręcznie z hiszpańskiego łupka naturalnego; 20 x 30 cm
Oryginalny talerz do serwowania dań, wykonany ręcznie z hiszpańskiego łupka naturalnego; 20 x 30 cm. Cena ok. 65 zł. (fot. Slate Plate)
Słoik do napojów z wytłaczanym napisem, uchwytem i słomką, marki Kitchen Craft; zakręcane wieczko zapobiega wizytom owadów. Cena 22 zł. (fot. Rossi)
Zestawy różnokolorowych kamionkowych misek i kubków o nieregularnych kształtach, marki Madam Stoltz. Cena odpowiednio 170 i 125 zł za 4 szt. (fot. More Madam)
Talerz do steków XL z porcelany premium, z kolekcji BBQ Passion; 33 x 35 cm
Talerz do steków XL z porcelany premium, z kolekcji BBQ Passion; 33 x 35 cm. Cena 179 zł. (fot. Villeroy&Boch)

Redakcja BD

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje