Bezprzewodowy system 18V STANLEY® FATMAX® V20

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Bezprzewodowy system 18V STANLEY® FATMAX® V20

Dzięki uczynieniu z profesjonalnej jakości normę już od założenia firmy w 1843 r. narzędzia marki STANLEY® cieszą się doskonałą renomą wśród profesjonalistów na całym świecie i zapewniają doskonałe parametry i osiągi pracy. Mimo że marka słynie przede wszystkim ze swoich narzędzi ręcznych, STANLEY od 7 lat produkuje również doskonałe elektronarzędzia marki STANLEY FATMAX®. Pomagają one profesjonalistom w pełni wykorzystać ich potencjał i osiągać doskonałe rezultaty w codziennej pracy.

aktualizacja: 2021-11-10 07:06:18

Obecnie marka STANLEY wprowadza nową generację elektronarzędzi: bezprzewodowy system 18V STANLEY FATMAX V20. Dzięki temu, wybierając szeroką gamę wysokiej jakości, niezawodnych produktów: od wiertarek, szlifierek i pilarek, po lampy i odkurzacze bezprzewodowe, profesjonaliści mogą korzystać z bogatego systemu elektronarzędzi, który oferuje akumulatory kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami systemu. Akumulatory nie mają efektu pamięci, a ich samoczynne rozładowywanie ograniczono do minimum.

W ramach nowego systemu przeprojektowano również elektronarzędzia. Zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, do których można zaliczyć ulepszoną technologię silników, ochronę przed przeciążeniem i przegrzaniem, wytrzymalsze przełączniki i jeszcze solidniejsze obudowy, co skutkuje mniejszymi wymogami z zakresu konserwacji, większą żywotnością produktów i, w rezultacie, doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

www.stanleyworks.pl

Firma powiązana:
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje