Nowa generacja podgrzewanych kurtek od MILWAUKEE®

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Nowa generacja podgrzewanych kurtek od MILWAUKEE®

Nowe modele w kolorach czarnym, szarym i moro, są następcami pierwszej generacji ogrzewanych kurtek MILWAUKEE®, które pojawiły się na rynku w 2009 r. i z miejsca podbiły serca użytkowników z wielu branż.

aktualizacja: 2021-10-28 04:43:31

O zapewnienie odpowiedniej temperatury dba pięć stref grzewczych z włókna węglowego, które rozprowadzają ciepło do głównych obszarów ciała oraz kieszeni z przodu i z tyłu. Kurtki od MILWAUKEE® potrzebują zaledwie 2,5 minuty, aby osiągnąć optymalną temperaturę. Czas pracy wynosi do 8 godzin na jednym ładowaniu. Mają też łatwy w obsłudze regulator ciepła, w postaci sterowanego dotykowo panelu ze wskaźnikiem LED.

To co cechuje odzież roboczą od MILWAUKEE® to najwyższa jakość materiałów i wykonania. Nie inaczej jest w przypadku nowych kurtek, trzy modele, które weszły na rynek są wykonane z wytrzymałego materiału TOUGHSHELL™. Jest on 80% bardziej rozciągliwy niż inne, z których wykonuje się odzież, dodatkowo zapewnia do pięciu razy dłuższą żywotność. Kurtki są także odporne na wodę i wiatr oraz przystosowane do użycia w pralkach i suszarkach.

Firma powiązana:
AiM Elektronarzędzia

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje