Nożyce do żywopłotu od BLACK+DECKER

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Nożyce do żywopłotu od BLACK+DECKER

Niezależnie od tego, czy musimy zmierzyć się z przycięciem górnych gałęzi długiego żywopłotu, czy tylko podciąć mały krzew w ogródku za domem, BLACK+DECKER ma nożyce do żywopłotu do wszelkich potrzeb.

aktualizacja: 2021-06-18 05:24:09

Dostępne są zarówno wersje sieciowe, jak i bezprzewodowe, a modele litowo-jonowe oferują dodatkową wygodę związaną z brakiem ciągnących się za urządzeniem kabli podczas przycinania nawet najgrubszych gałązek krzewów i jeżyn. Dostępne są nawet nożyce o zwiększonym zasięgu do radzenia sobie z najtrudniejszymi zadaniami i najwyższymi żywopłotami.

Pełna oferta dostępna jest u partnerów i na stronie Internetowej: www.blackanddecker.pl.

Firma powiązana:
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Czym charakteryzują się profesjonalne wałki malarskie?
Czym charakteryzują się profesjonalne wałki malarskie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!