Brama VENTE K2 RFS 60 z systemem ciepłego montażu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Brama VENTE K2 RFS 60 z systemem ciepłego montażu

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Posiadają szereg zalet, charakteryzują się bezkompromisową estetyką i funkcjonalnością. Szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do elewacji i projektu architektonicznego budynku. Bramy segmentowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium, ich wnętrze wypełnia pianka poliuretanowa. Wyróżnia je doskonała energooszczędność, są solidne i trwałe, dzięki czemu mogą być montowane zarówno w nowym, jak i starym budownictwie.

aktualizacja: 2022-04-13 05:32:18

Brama VENTE K2 RFS 60 to najcieplejsza brama garażowa firmy KRISPOL. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone na całej wysokości panele o grubości zwiększonej do 60 mm, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja. Należy jednak pamiętać, że prawidłowo wykonany montaż jest tak samo ważny, jak dobrej jakości produkt.

Inwestorom, którzy planują garaż wbudowany w kubaturę budynku, szczególnie polecamy system ciepłego montażu bramy, który polega na wyizolowaniu elementów stycznych bramy z murem. Zastosowane dodatkowo uszczelki poprawiają uszczelnienie po obwodzie bramy, co w połączeniu ze specjalnie wyprofilowanym twardym styropianem EPS, daje lepszą izolację dla węzła o około 30-, a całej bramy nawet do 20%, tym samym tworząc jedno z najcieplejszych rozwiązań na rynku.

Doskonałe parametry termoizolacyjne pozwolą na znaczne oszczędności w przyszłości, co z pewnością docenią budujący.

Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły