Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 60640
Klafs - KLAFS - MY SAUNA & SPA

Klafs KLAFS - MY SAUNA & SPA

Telefon 61 438 39 20
E-mail info@klafs.pl
Adres Bagatelka 2, 62-320 Miłosław
KLAFS, lider pośród producentów saun i urządzeń SPA, już od ponad 60 lat wyposaża strefy SPA w Polsce i na świecie. Sauny, łaźnie parowe i elementy wyposażenia stref wellness dostosowujemy do wyobrażeń naszych Klientów. Każdy z projektów realizujemy kompleksowo, począwszy od doradztwa na etapie planowania, przez dostawę i montaż urządzeń, po ich serwis. Podstawą naszego istnienia są zadowoleni Klienci. Państwa wyobraźnia... Czytaj więcej
Klafs

KLAFS, lider pośród producentów saun i urządzeń SPA, już od ponad 60 lat wyposaża strefy SPA w Polsce i na świecie. Sauny, łaźnie parowe i elementy wyposażenia stref wellness dostosowujemy do wyobrażeń naszych Klientów. Każdy z projektów realizujemy kompleksowo, począwszy od doradztwa na etapie planowania, przez dostawę i montaż urządzeń, po ich serwis. Podstawą naszego istnienia są zadowoleni Klienci. Państwa wyobraźnia nie zna granic, a my potrafimy urzeczywistnić Wasze marzenia o własnym SPA wykonanym na najwyższym poziomie.

W programie KLAFS znajdą Państwo różne modele SAUN. Wszystkie z nich dopasowujemy do wymiarów pomieszczeń oraz Państwa wyobrażeń idealnego odpoczynku. Poddasze, wnęka, nieregularny układ ścian nie stanowią dla nas przeszkody w realizacji projektu. Marka KLAFS to jakość, która gwarantuje, że w saunie będą Państwo myśleli jedynie o błogim odprężeniu.

W ŁAŹNIACH PAROWYCH KLAFS nie tylko krople rozpuszczają się w powietrzu, ale także Państwa myśli o codzienności. Usiądźcie Państwo i poczujcie jak para wodna zbawiennie wpływa na Wasze ciało. Nie trzeba wspominać o kojącym działaniu na bóle reumatyczne czy dolegliwości oddechowe. Bez względu na to, czy będzie to łaźnia ze szkła, akrylu, ceramiki czy kamienia naturalnego. Bez względu na to, jakie indywidualne wyobrażenia będziemy mogli dla Państwa zrealizować. Nawet jeśli mają Państwo niewiele przestrzeni, możecie doznać korzystnego działania pary kąpiąc się w jednym z naszych PRYSZNICÓW PAROWYCH – doświadczyć, jak wraz z parą rozprzestrzenia się dobre samopoczucie.

Aby zaspokoić Państwa potrzeby nieustannie się rozwijamy i doskonalimy techniki produkcji. Kochamy drewno. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że najlepsze rezultaty osiąga się przez precyzyjną, rzemieślniczą obróbkę surowców oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Profesjonalizm można dostrzec w każdym z naszych produktów.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum