Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 81426
Andex - Elementy wyposażenia łazienek

Andex Elementy wyposażenia łazienek

Telefon 46 833 98 27, tel. kom. 661 299 991, 605 303 732
E-mail sklep@andex.pl
Adres Czerwona 14, 96-100 Skierniewice
Przedsiębiorstwo ANDEX jest polskim producentem elementów wyposażenia łazienek istniejącym na rynku od 1995 roku. Do produkcji galanterii łazienkowej używamy materiałów odpornych na korozję (mosiądz, aluminium, ZnAl, stal nierdzewna).Nasze wyroby pokrywane są galwanicznie powłoką chromu, satyny (chrom matowy) lub złota. Występują też wersje malowane proszkowo w różnych kolorach np. w... Czytaj więcej
Andex

Przedsiębiorstwo ANDEX jest polskim producentem elementów wyposażenia łazienek istniejącym na rynku od 1995 roku. Do produkcji galanterii łazienkowej używamy materiałów odpornych na korozję (mosiądz, aluminium, ZnAl, stal nierdzewna).

Nasze wyroby pokrywane są galwanicznie powłoką chromu, satyny (chrom matowy) lub złota. Występują też wersje malowane proszkowo w różnych kolorach np. w kolorze starego złota (dostępne na indywidualne zamówienie klienta).

Ponadto klient może stworzyć dowolne kombinacje łącząc kolory dostępne w ofercie.

W ciągłej produkcji znajduje się 6 serii wyrobów:

ANDEX CLASSIC jest najstarszą kolekcją produkowaną od początku istnienia firmy, która cieszy się największą popularnością. W jej skład wchodzi ponad 70 różnych elementów w pięciu wersjach kolorystycznych.

ANDEX SANIBELLA jest kolekcją o delikatnych kształtach i prostej formie opartej o kształt walca. Przeznaczona głównie do mniejszych łazienek. W kolekcji jest ponad 35 elementów.

ANDEX MODERN to kolekcja oparta o kształt prostokąta. Jej elementy zgodnie z obowiązującym trendem wzbogacone zostały wstawką z drewna Wenge lub mosiężną satynowaną. Kolekcja ta jest wciąż rozwijana i dostosowywana do potrzeb klientów.

ANDEX BEZ BARIER to seria, która ułatwia swobodne korzystanie z łazienki osobom niepełnosprawnym. Uchwyty BEZ BARIER mają budowę modułową. Składają się z elementów o różnych długościach, które można dowolnie konfigurować, co sprawia, że pasują zarówno do małych jak i dużych łazienek. Wykonane są z materiałów odpornych na korozję- sprawdzają się w warunkach, jakie panują w łazienkach. Seria ANDEX Bez Barier stylistycznie pasuje do kolekcji ANDEX Classic.

ANDEX NOVEL w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej, nazywanej także INOX lub popularnie „nierdzewką”. Dzięki swoim własnościom, stal nierdzewna coraz częściej wykorzystywana jest w elementach elewacji budynków oraz dodatkach do łazienek i kuchni. Wyroby serii ANDEX-Novel występują w dwóch wersjach wykończenia: SG-polerowanej i SD-szczotkowanej.

ANDEX TECHNIC  łączy maksymalną prostotę z funkcjonalnością. Poszczególne elementy kolekcji zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta – gwarantując wysoką jakość produktu idącą w parze z atrakcyjną ceną.

Inną propozycja naszej firmy są KONSOLE wykonywane według pomysłu klienta. Mogą to być dowolnie zaprojektowane konsole pasujące kształtem do blatu czy umywalki. W zależności od potrzeb mogą być mocowane do ściany, blatu lub umywalki.

Konsole to nowy sposób wykorzystania przestrzeni pod umywalką, które w łazience będą eleganckim elementem dekoracyjnym, funkcjonalnym uchwytem na ręcznik, uniwersalną półką pod umywalką, ciekawym elementem konstrukcyjnym.

Ponadto nasza firma może wykonać dowolne elementy wyposażenia łazienki według pomysłu klienta.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA