Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 110781
Drewpol - Drewniane fronty meblowe - naturalnie inspirujące

Drewpol Drewniane fronty meblowe - naturalnie inspirujące

Telefon 91 579 01 00, 797 050 816
E-mail biuro@drewpol.pl
Adres Osina 27A, 72-221 Osina
Firma Drewpol, jeden z liderów na rynku, produkująca fronty od blisko 30 lat. Firma przez lata swojej działalności stara się w pełni zaspokoić oczekiwania Klientów, nie tylko pod kątem designu ale także najwyższej jakości produktów. Dlatego na każdym etapie produkcji prowadzona jest szczegółowa kontrola, a proces produkcyjny przebiega zgodnie z wytycznymi Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. W przypadku drewna do... Czytaj więcej
Drewpol

Firma Drewpol, jeden z liderów na rynku, produkująca fronty od blisko 30 lat. Firma przez lata swojej działalności stara się w pełni zaspokoić oczekiwania Klientów, nie tylko pod kątem designu ale także najwyższej jakości produktów. Dlatego na każdym etapie produkcji prowadzona jest szczegółowa kontrola, a proces produkcyjny przebiega zgodnie z wytycznymi Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. W przypadku drewna do produkcji frontów stosowane są starannie selekcjonowane surowce naturalne. Dowodem na to jest posiadany przez firmę Drewpol certyfikat FSC.

Nowe modele, wprowadzane pod hasłem NATURALNIE INSPIRUJĄCE, charakteryzują się wykorzystaniem obecnych trendów wzornictwa w pokazaniu nowej jakości drewna, połączeń drewna z innymi materiałami oraz nową paletą wybarwień w odcieniach natury. Inspiracje projektowe pokazują zastosowanie produktów Drewpol w każdym pomieszczeniu wnętrza i do każdego mebla, a nawet dekoracji.

Firma przedstawiła nie tylko swoje możliwości przy nowoczesnej formie frontów, ale także zaprezentowała możliwość zastosowania klasycznych rozwiązań w nowatorskim wyposażaniu wnętrz. Przykładem, pokazującym te dwa kierunki są właśnie nowe modele: Ateny, Berlin, Lutosławski, Manhattan. Z ciekawych nowości, którymi uzupełniono tegoroczną ofertę, wiedząc doskonale, że czasem niewielka zmiana czyni ogromną różnicę, Drewpol zaproponował w ofercie cały wachlarz detali wykończeniowych. Wśród elementów uzupełniających znaleźć można: blendy, czoła, listwy ozdobne, pilastry, kolumny, półki – wszystko w identycznych, zgodnych z zamówieniem kolorach, bez obaw, że poszczególne elementy będą odbiegać wybarwieniem.

DREWPOL kieruje swoje propozycje do miłośników klasycznych kształtów oraz nowoczesnego designu, dla wszystkich ceniących szlachetność i piękno drewna oraz doceniających jego możliwości łączenia z innymi materiałami.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum