Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 136764
BLUM POLSKA

BLUM POLSKA

Innowacyjne systemy zawiasów, szuflad oraz podnośników do frontów górnych z dożywotnią gwarancją
Telefon 61 895 19 00
Adres Poznańska 16, 62-020 Jasin k/Swarzędza
Im więcej miejsca do przechowywania, tym lepiej – ta zasada pasuje do każdej kuchni, bez względu na metraż. Warto więc przyjrzeć się rozwiązaniom marki Blum, bo dzięki nim perfekcyjnie wykorzystasz przestrzeń. ... Czytaj więcej
BLUM POLSKA

Im więcej miejsca do przechowywania, tym lepiej – ta zasada pasuje do każdej kuchni, bez względu na metraż. Warto więc przyjrzeć się rozwiązaniom marki Blum, bo dzięki nim perfekcyjnie wykorzystasz przestrzeń.

SYSTEMY MARKI BLUM - głębokie szuflady z pełnym wysuwem, cargo, szafy-wieże czy szuflady – przeznaczone do narożników lub pod zlew, to pewnik, że zmieścisz w kuchni wszystko, co chcesz. Będziesz też zawsze mieć porządek i każdą rzecz pod ręką.

Chcesz maksymalnie zagospodarować przestrzeń w kuchni? Zapomnij o tradycyjnych szafkach z półkami i uchylnymi drzwiczkami. Zastosowanie różnego rodzaju szuflad w zabudowie to sprawdzony sposób na wykorzystanie w pełni nawet jej najdalszych zakamarków. Dzięki trzem prostym zasadom „wyciśniesz” z każdego centymetra jeszcze więcej. Po pierwsze: zamiast dwóch wąskich szuflad, zdecyduj się na jedną szufladę szeroką. Dlaczego? Takie rozwiązanie pozwala zyskać do 15% więcej przestrzeni użytkowej. Po drugie: wybierz szuflady głębsze. Co osiągniesz? Do 30% więcej miejsca do przechowywania. Po trzecie: pomyśl o wysokich ściankach bocznych, które umożliwiają lepsze wykorzystanie wnętrza szuflady, zwiększają bowiem jej pojemność aż o 55%.

SPACE CORNER

SPACE CORNER. Jedyne rozwiązanie narożne, w którym poza dużymi akcesoriami i AGD, przechowasz również drobiazgi kuchenne oraz sztućce. Każda z co najmniej trzech szuflad udźwignie do 65 kg. I nawet tak obciążone, poruszają się lekko i bezszelestnie.

SZAFA CARGO SPACE TOWER

SZAFA CARGO SPACE TOWER
Osobno wysuwane szuflady pomagają w organizacji i przejrzystym uporządkowaniu zapasów. Szerokość szafy oraz liczbę szuflad łatwo dopasujesz do własnych potrzeb.

CARGO W WERSJI MINI

CARGO W WERSJI MINI
Jest ono alternatywą dla standardowych szuflad o wysokości 28 cm, w których nie mieszczą się np. wysokie butelki z oliwą. Wąskie cargo w wersji mini usytuuj przy płycie grzewczej, by mieć szybki dostęp również do przypraw czy desek do krojenia (ustawionych w pozycji pionowej). Szuflada tego typu wypełni praktycznie każdą lukę w zabudowie kuchennej.

SZUFLADA ZLEWOZMYWAKOWA

SZUFLADA ZLEWOZMYWAKOWA w kształcie litery U pozwoli zagospodarować niewykorzystaną zazwyczaj przestrzeń po bokach zlewu. To idealne miejsce do przechowywania ściereczek, gąbek, tabletek do zmywarki itp.

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum