Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 19025
Telefon 22 844 96 97
Adres Puławska 597, 02-885 Warszawa
Międzynarodowa firma Tétris specjalizuje się w aranżacji różnorodnych powierzchni m.in.biurowych, handlowych, hotelowych i logistycznych. Firma powstała w 2003 roku i od tego czasu zrealizowała szereg projektów w 13 krajach Europy. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, które będą kluczowym czynnikiem sukcesu biznesu naszych klientów. Jesteśmy pionierami w realizacji projektów „pod klucz” (Design & Build).... Czytaj więcej
Tétris

Tétris by Neo Świat. Design & Build Międzynarodowa firma Tétris specjalizuje się w aranżacji różnorodnych powierzchni m.in.biurowych, handlowych, hotelowych i logistycznych. Firma powstała w 2003 roku i od tego czasu zrealizowała szereg projektów w 13 krajach Europy. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, które będą kluczowym czynnikiem sukcesu biznesu naszych klientów.

Jesteśmy pionierami w realizacji projektów „pod klucz” (Design & Build). Śledzimy globalne trendy i cały czas wsłuchujemy się w głos naszych klientów: przy opracowywaniu zaleceń, bierzemy pod uwagę nowe modele pracy, życia i konsumpcji, nowe technologie oraz problemy środowiskowe i społeczne — a wszystko po to, by zapewnić optymalne rozwiązania, spełniające potrzeby Waszej firmy i jej klientów.

Dzięki silnej obecności lokalnej i dokładnej znajomości branż, w których pracujemy, jesteśmy partnerami zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych spółek państwowych. Nasze zrozumienie globalnych wyzwań i międzynarodowa struktura, czynią z nas preferowanego dostawcę usług na rzecz korporacji.

Chcemy budować długoterminowe relacje z partnerami biznesowymi, z którymi współpracujemy. Nasze decyzje opierają się na uczciwości. Pracownikom gwarantujemy warunki pracy oparte na szacunku. Zachęcamy ich do rozwoju osobistego, zapewniając szereg szkoleń — dla naszych wspólnych korzyści. Zdecydowanie wspieramy mobilność i rozwój kariery w ramach międzynarodowych struktur firmy.

Dostarczamy najwyższej jakości projekty i prace wykończeniowe. Na każdym etapie naszej pracy jesteśmy absolutnie transparentni przy kalkulacji cen i uczciwi w ustalaniu harmonogramów. Przez cały czas trwania współpracy,  nasze zespoły architektów, projektantów wnętrz, projektantów graficznych i planistów przestrzeni łączą swoje umiejętności i talenty, aby zrealizować Wasze wizje i w pełni odpowiedzieć na potrzeby dotyczące aranżacji powierzchni.

W trakcie prac zapewniamy w pełni zintegrowaną ofertę dostaw. Nasi inżynierowie, technicy i kierownicy budowy pracują pod nadzorem menedżera projektu, który koordynuje wszystkie działania w ramach tego procesu.

Służymy wsparciem przez cały czas realizacji projektu Nasze kompetencje mogą być wykorzystane przy wszystkich typach nieruchomości: biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych czy magazynowo-przemysłowych.

Służymy wsparciem przez cały czas realizacji projektu:

  • Klienci korporacyjni: uwzględniamy problemy z środowiskiem i stanowiskiem pracy, doradzamy jak optymalizować koszty nieruchomości. Mamy na uwadze to, że powierzchnie powinny być atrakcyjne, stanowić silny element wizerunku marki i zwiększać konkurencyjność firmy.
  • Inwestorzy: mamy na uwadze zwiększanie wartości nieruchomości, dostosowywanie do wymogów rynku, generowanie zysków i szybkość działania.
  • Sieci handlowe i operatorzy hotelowi: dbamy o kreatywność i promocję wizerunku marki, a także szybkie działanie i zapewnienie ciągłości biznesu.

Nasze kompetencje są kluczowe dla użytkowników końcowych i inwestorów w każdym sektorze biznesu, takim jak: usługi profesjonalne, bankowość, branża spożywcza, nowe technologie, sprzedaż detaliczna, branża farmaceutyczna czy sektor wyrobów luksusowych.

Dzięki silnej obecności lokalnej i dokładnej znajomości branż, w których pracujemy, jesteśmy partnerami zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych spółek państwowych. Nasze zrozumienie globalnych wyzwań i międzynarodowa struktura, czynią z nas preferowanego dostawcę usług na rzecz korporacji.

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum