Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 78309
Oras Olesno - Baterie elektroniczne i bezdotykowe

Oras Olesno Baterie elektroniczne i bezdotykowe

Telefon 800 518 469
E-mail info.poland@oras.com
Adres Leśna 2, 46-300 Olesno
ALESSI Sense by OrasALESSI Sense by Oras to zaprojektowana przez Rodrigo Torresa, elektroniczna bateria łącząca w sobie styl oraz rozwiązania ekologiczne. Bateria w innowacyjny sposób umożliwia oszczędzanie wody bez wpływu na estetykę, czy użyteczność. ALESSI Sense by Oras zbliża nas do natury, pozwalając na zaoszczędzenie życiodajnej wartości wody za dotknięciem ręki.Oras SafiraSłynące ze swej trwałości... Czytaj więcej
Oras Olesno


ALESSI Sense by Oras
ALESSI Sense by Oras to zaprojektowana przez Rodrigo Torresa, elektroniczna bateria łącząca w sobie styl oraz rozwiązania ekologiczne. Bateria w innowacyjny sposób umożliwia oszczędzanie wody bez wpływu na estetykę, czy użyteczność. ALESSI Sense by Oras zbliża nas do natury, pozwalając na zaoszczędzenie życiodajnej wartości wody za dotknięciem ręki.

Oras Safira
Słynące ze swej trwałości i wydajności baterie Safira od ponad 40 lat stanowią uznany element instalacji sanitarnych gospodarstw domowych. Unowocześniona linia Oras Safira wprowadza uaktualnione wzornictwo bez kompromisów w zakresie właściwości użytkowych, ceny, czy też niezawodności. Linia Safira oferuje wyjątkowo szeroką gamę produktów zarówno do łazienki, jak i do kuchni – teraz w nowej formie, z nowym wzornictwem i z możliwością wyboru wariantu w większym rozmiarze.

Oras Signa
Oras Signa to inspirowana naturą linia baterii kuchennych i łazienkowych o stylowym wyglądzie, dostępnych zarówno w wersji hybrydowej, jak i klasycznej jednouchwytowej, przeznaczonych do różnych celów i zastosowań w codziennym życiu. Dzięki konstrukcji 360°, wygląd baterii Oras Signa z każdej perspektywy jest inny, można zachwycać się nią nieustannie przez 365 dni w roku.

Oras Saga
Baterie kuchenne i łazienkowe z serii Oras Saga są łatwe w użytkowaniu, trwałe i wszechstronne. Ich nowoczesne wzornictwo idealnie łączy się z niezawodną technologią rozwijaną na przestrzeni wielu lat doświadczeń. Dzięki wysokiej jakości w połączeniu z konkurencyjnymi cenami i ekologicznym wzornictwem Oras Saga to idealne rozwiązanie dla różnych stylów i potrzeb.

Oras Twista
Oras Twista to gama dobrze przemyślanych produktów przeznaczonych do umywalek, wanien, pryszniców, bidetów i zlewów kuchennych, która zapewnia dużo swobody przy projektowaniu własnej łazienki Oras Twista. Oprócz dostępności różnych opcji wzornictwa i rozmiarów, Oras Twista spełnia także najwyższe wymagania ekologiczne i sprawności.

Oras Nova
Nowoczesne baterie termostatyczne z rodziny Oras Nova doskonale harmonizują z wzornictwem dowolnych stylów łazienek i natrysków ręcznych – a użytkowanie ich to sama przyjemność! W ramach dobrze przemyślanej ergonomii przewidziano uchwyty antypoślizgowe, wgłębienia na palce, miękkie krawędzie, zabezpieczenie przed gorącą wodą oraz nienagrzewający się korpus. Co więcej, ekologiczny ogranicznik przepływu EcoFlow w bateriach Oras Nova pomaga oszczędzać cenne zasoby oraz pieniądze – równocześnie zapewniając wyjątkowy komfort kąpieli pod natryskiem.

Oras Electra
Ponad 30 lat doświadczeń w dziedzinie baterii elektronicznych jest najbardziej widoczne w linii Oras Electra, naszej najpopularniejszej i uniwersalnej linii baterii bezdotykowych. Firma Oras wprowadziła baterie bezdotykowe do miejsc publicznych już w latach 90 ubiegłego stulecia, a w XXI wieku baterie bezdotykowe stały się również bardziej popularne w prywatnych domach. Baterie bezdotykowe pozwalają zmniejszyć zużycie wody o połowę oraz zapewniają większy komfort obsługi i higieny, wznosząc go na jeszcze wyższy poziom.

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum