Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 21859
Meadow Group Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Kompleksowe wyposażenie gabinetów, salonów kosmetycznych i SPA - minibaseny, sauny, łaźnie

Meadow Group Polska Sp. z o.o. Sp.k. Kompleksowe wyposażenie gabinetów, salonów kosmetycznych i SPA - minibaseny, sauny, łaźnie

Telefon 22 832 31 75, 662 034 503
E-mail biuro@meadowgroup.pl
Adres Przekorna 33/3, 02-971 Warszawa
Meadow Group – kompleksowe wyposażenie gabinetów, salonów kosmetycznych i SPA. Priorytetem jest dbałość o najwyższą jakość produktów i usług oraz zadowolenie klienta. Bogaty asortyment obejmuje oprócz minibasenów, basenów, saun, łaźni również standardowe urządzenia, wyposażenie kosmetyczne i do gabinetów SPA. Projekty „szyte na miarę” według wytycznych klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Aquatrainer... Czytaj więcej
Meadow Group Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Meadow Group – kompleksowe wyposażenie gabinetów, salonów kosmetycznych i SPA. Priorytetem jest dbałość o najwyższą jakość produktów i usług oraz zadowolenie klienta. Bogaty asortyment obejmuje oprócz minibasenów, basenów, saun, łaźni również standardowe urządzenia, wyposażenie kosmetyczne i do gabinetów SPA. Projekty „szyte na miarę” według wytycznych klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego.

Aquatrainer – basen przystosowany do instalacji zewnętrznej i wewnętrznej. Posiada unikatowy ciśnieniowy system filtracji wody wraz z czyszczeniem dna. Wyposażony jest m.in. w hydromasaż, bieżnię pływacką i regulowaną falę. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi przeciw prądu wody, umożliwia efektywne pływanie, wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń i jednocześnie pozwala na relaks o każdej porze dnia i przez cały rok. Zastosowany system ozonowania wody, odpowiednio ją natlenia, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się glonów, bakterii i innych drobnoustrojów. Idealny zarówno dla sportowców, jak i dla dzieci oraz dla osób uczących się pływać.

Minibaseny Hydropool mają unikatowy ciśnieniowy system podwójnej filtracji wody wraz z systemem oczyszczania dna „Self Clean” gwarantujący krystalicznie czystą wodę, bez konieczności jej częstej wymiany. System „Quick Drain” zapewnia automatyczne wypompowanie wody do samego końca, bez konieczności wybierania reszty wody np. ręcznie w momencie jej wymiany. Minibaseny wyposażone są w doskonale wyprofilowane siedziska (m.in. miejsca leżące, siedzisko kapitańskie), idealnie dopasowane do kształtu ciała oraz w zainstalowane specjalne dysze do masażu barków. Ponad 90 cm głębokość pozwala na całkowite zanurzenie. Przystosowane są do instalacji zewnętrznej i wewnętrznej.

Sauny produkowane na indywidualne zamówienie, dające możliwość wyboru gatunku drewna, design`u. Dostępne są sauny wysokotemperaturowe jak i sauny BIO. Sauny fińskie – tradycyjne, z temperaturą sięgającą 85-100°C. Sauny szwedzkie – przystosowane do stosowania aromaterapii, temperatura sięga 60-70°C, wyższa wilgotność powietrza. Kabiny IR – idealne do przygotowania ciała do wszelkich zabiegów jak masaże, czy peelingi. Ciepło pochodzi z promienników na podczerwień. Osiągana temperatura to 55°C. Sauny rustykalne – oryginalny i surowy wygląd stworzony przy wykorzystaniu grubych desek i belek. Sauny zewnętrzne – umożliwiają korzystanie z kąpieli saunowej w połączeniu z naturą (woda, śnieg, powietrze). Sprawdza się jako uzupełnienie basenu zewnętrznego.

Łaźnie – produkowane na indywidualne zamówienie. Oprócz różnic w wyglądzie, różnią się od saun suchych pod kątem zdrowotnym, charakteryzują się wysoką wilgotnością powietrza i temperaturą od 40 do 50°C. Dzięki warunkom panującym w łaźni, możliwe jest o wiele dłuższe korzystanie z jej regenerujących walorów, aniżeli w saunach tradycyjnych. Łagodna temperatura i wysoka wilgotność względna – przeważnie 100%, działa jak masaż, obniża napięcie mięśni i odpręża umysł. Firma tworzy łaźnie rzymskie, osmańskie, z aromaterapią, hammam, błotne caldarium oraz groty solne.

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum