Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 82940
Alukov Polska - Zabudowa tarasów, basenów i SPA

Alukov Polska Zabudowa tarasów, basenów i SPA

Telefon 61 828 14 44, 502 544 584, 501 732 383, 512 434 134
E-mail alukov@alukov.pl
Adres Wiedeńska 1, 60-683 Poznań
Alutherm po ponad 15 latach istnienia stał się członkiem międzynarodowej grupy Alukov i zmienił nazwę na ALUKOV POLSKA Sp. z o.o. ALUKOV wyprodukował już ponad 25 000 zadaszeń basenów, SPA i tarasów. Z roczną produkcją około 3 tysięcy konstrukcji firma zalicza się do najbardziej znaczących w swojej branży w Europie. ALUKOV zdobył opinię jednego z głównych innowatorów w dziedzinie technologii zadaszania basenów. ... Czytaj więcej
Alukov Polska

Alutherm po ponad 15 latach istnienia stał się członkiem międzynarodowej grupy Alukov i zmienił nazwę na ALUKOV POLSKA Sp. z o.o. ALUKOV wyprodukował już ponad 25 000 zadaszeń basenów, SPA i tarasów. Z roczną produkcją około 3 tysięcy konstrukcji firma zalicza się do najbardziej znaczących w swojej branży w Europie. ALUKOV zdobył opinię jednego z głównych innowatorów w dziedzinie technologii zadaszania basenów.

Zadaszenia Alukov

Na globalnym rynku ALUKOV jest szanowanym liderem uznanego międzynarodowego stowarzyszenia kwalifikowanych producentów i sprzedawców zadaszeń basenów o nazwie IPC Team. Firma co roku oferuje swoim klientom nowe modele zadaszeń basenów i nowe rozwiązania techniczne wzbogacone o atrakcyjne elementy.

Zadaszenia basenów wyprodukowane przez ALUKOV są eksportowane do państw UE i innych krajów Europy, Azji, Australii i nowej Zelandii. Główną cechą produktów jest wysoka jakość, możliwość wyboru opcji, ponadczasowość i prostota użytkowania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zaoferować wiele typów i modeli zadaszeń basenów SPA i tarasów. Klient może wybrać miedzy niskimi, średnimi i wysokimi modelami.

PRZESUWNA ZABUDOWA DLA TWOJEGO DOMU

UNIWERSALNA ALTERNATYWA DLA ZABUDOWY STAŁEJ

Zalety zadaszeń ALUKOV

  • ochrona przed deszczem i wiatrem
  • poszerzona przestrzeń mieszkalna domu
  • możliwość całkowitego rozsunięcia zadaszenia w upalne dni
  • łatwe przesuwanie segmentów i komfortowa obsługa
  • zamykanie i otwieranie w dowolnym momencie
  • przedłużenie okresu wykorzystania ogrodu, tarasu lub ogródka restauracyjnego od wiosny do jesieni