Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 63835
Teko - Producent schodów, podłóg, drzwi

Teko Producent schodów, podłóg, drzwi

Zobacz firmę w innym dziale: Podłogi drewniane
Telefon 12 294 91 21, 12 294 91 22
E-mail biuro@teko.net.pl
Adres Grabska 12, 32-005 Niepołomice
Przy decyzji dotyczącej rodzaju schodów należy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniej konstrukcji, kształtu stopni, rodzaju drewna i kolorystyki oraz odpowiednio dobranej balustrady jako nieodłącznego elementu schodów. Razem powinny tworzyć wspaniały "mebel" łączący i zdobiący wnętrze. ... Czytaj więcej
Teko

Przy decyzji dotyczącej rodzaju schodów należy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniej konstrukcji, kształtu stopni, rodzaju drewna i kolorystyki oraz odpowiednio dobranej balustrady jako nieodłącznego elementu schodów. Razem powinny tworzyć wspaniały "mebel" łączący i zdobiący wnętrze.

Drzwi i schody Teko

Najwygodniejsze są schody proste jedno- lub dwubiegowe ze spocznikiem prostym lub narożnym. Dość popularne są schody mieszane, w których część biegu jest prosta, a część o stopniach zabiegowych (w kształcie trapezu). Istotny wpływ na wygodę poruszania się po schodach mają wymiary stopni, które powinny być następujące: wysokość – maks. 19 cm, głębokość – min. 25 cm, szerokość – min. 80 cm. Stopnie powinny mieć jednakową wysokość na całej długości biegu.

BALUSTRADY

Montowane są na krawędzi zabezpieczanego elementu. Pełnią również funkcję ozdobną. Często stwarzają niezwykle ciekawy, niepowtarzalny odbiór wnętrza w którym są zamontowane. Obecnie najczęściej stosowana jest balustrada składająca się ze słupków stanowiących jej konstrukcję, elementów wypełniających pomiędzy słupkami oraz poręczy (pochwytu). Elementy wypełniające mogą być pełne, takie jak np. szkło lub ażurowe np. pręty. Niezwykle modną na obecną chwilę jest balustrada pełnoszklana składająca się tylko z tafli szklanej o odpowiednich parametrach technicznych i dyskretnym mocowaniu w dolnej jej partii. Daje ona bezpieczeństwo i przestrzeń, wprowadza pomieszczenie w której jest zamontowana w klimat super nowoczesny, rozjaśnia go nadając szyku i elegancji.

PODŁOGI

Podłogi warstwowe klejone są z kilku warstw. Mają one niemal wszystkie zalety podłóg drewnianych. Deski warstwowe zbudowane są z naturalnego drewna. Warstwę licową może stanowić dowolny gatunek drewna europejskiego albo egzotycznego. Do pomieszczeń intensywnie eksploatowanych sprawdzi się idealnie dąb lub jesion, które znajdują się w naszej ofercie w przeróżnej kolorystyce, wymiarach i wykończeniu powierzchni. Produkty te pokrywamy lakierem lub olejem. Deski warstwowe nie skrzypią, są przyjemne w dotyku, wyglądają naturalnie, użytkowanie ich jest możliwe zaraz po ułożeniu. Nie wymagają cyklinowania oraz lakierowania bo wykończone są fabrycznie, możliwe jednak jest ich odnawianie. Są łatwe i szybkie w montażu, nadają się na ogrzewanie podłogowe.

DRZWI WEWNĘTRZNE

Posiadamy całą gamę nowoczesnych wzorów o przeróżnym wybarwieniu. W naszej ofercie występują drzwi w naturalnym obłogu o usłojeniu pionowym, poziomym lub mieszanym. Z przeszkleniem częściowym lub gdzie skrzydło stanowi tafla całoszklana wg wzoru wybranego przez klienta. Oferujemy drzwi wewnętrzne z dekorami i klamkami ze stali szlachetnej.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Nasze drzwi łączą wysokie walory estetyczne z bardzo wysokimi standardami technicznymi. Spełniają wymagania aktualnych trendów dając niezliczoną ilość wzorów w bogatej kolorystyce, którą można dowolnie łączyć. Nasi klienci mogą wg własnych upodobań dobierać pochwyty, klamki i inne aplikacje ze stali szlachetnej czy szkła. Dodatkowo w ofercie posiadamy naświetla boczne, których główną funkcją jest dostarczenie naturalnego światła do pomieszczeń od niego odciętych, takich jak korytarz, czy klatka schodowa.

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum