Atrium Schody i balustrady
PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie
Schody ATRIUM Pinio
Zobacz na stronie producentaATRIUM Pinio to grafitowe lub czarne schody kręcone, które doskonale sprawdzą się w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
Ich niepowtarzalny charakter podkreśla balustrada z pionowych słupków, wypełniona stalowymi linkami, nadająca całości industrialny wygląd.
Opcjonalnie schody mogą zostać wyposażone w nakładki z drewna bukowego lub dębowego.
Schody zostały wyprodukowane w Polsce. Produkt spełnia unijne wymagania techniczne oraz obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Konstrukcja została sprawdzona przez Instytut Techniki Budowlanej.
Schody kręcone ATRIUM Pinio to kompaktowe schody wewnętrzne o spiralnym biegu. Ich nowoczesna, industrialna forma sprawia, że mogą stać się nie tylko funkcjonalnym elementem wnętrza, ale również jego ozdobą.
W skład zestawu wchodzi 11 metalowych stopni, podest oraz balustrada z pionowych słupków i wypełnieniem ze stalowych linek. Schody można zamontować w dwóch wariantach: jako prawo- lub lewoskrętne.
Średnica schodów wynosi 120 cm, co pozwala na zastosowanie metalowych stopni o szerokości 50 cm. Takie wymiary zapewniają wygodne użytkowanie przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej powierzchni potrzebnej do montażu.