Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 39253
PXF Lighting - Kompleksowe oświetlenie budynków

PXF Lighting Kompleksowe oświetlenie budynków

Telefon 22 33 44 000
E-mail plexi@pxf.pl
Adres ul. Jutrzenki 73, 02-230 Warszawa
PXF Lighting to polska firma produkcyjna. 25 lat działalności w branży oświetleniowej przekłada się na duże doświadczenie i znajomość światowych trendów. PXF Lighting jest członkiem Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego oraz europejskiej organizacji Lighting Europe. Firma posiada 10 przedstawicielstw na terenie Polski. Dział Eksportu prowadzi sprzedaż do ponad 60 krajów świata. ... Czytaj więcej
PXF Lighting

PXF Lighting to polska firma produkcyjna. 25 lat działalności w branży oświetleniowej przekłada się na duże doświadczenie i znajomość światowych trendów. PXF Lighting jest członkiem Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego oraz europejskiej organizacji Lighting Europe. Firma posiada 10 przedstawicielstw na terenie Polski. Dział Eksportu prowadzi sprzedaż do ponad 60 krajów świata.

Oprawy wewnętrzne GEOMETRIC LED

Projektowanie oświetlenia

PXF Lighting to nie tylko produkt, to również kompleksowa obsługa klienta w większości obszarów związanych z oświetleniem. Świadczymy usługi wykonywania pełnych projektów oświetleniowych wnętrz oraz iluminacji zewnętrznych wykorzystując profesjonalne oprogramowanie typu CAD.  Projektujemy systemy oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, a także kompletne systemy BMS (Building Management System) służące do zarządzania ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją, oświetleniem i innymi elementami wyposażenia obiektu.

Sterowanie oświetleniem

PXF Lighting od wielu lat projektuje i produkuje oświetlenie LED. W połączeniu z tą technologią sterowanie oświetleniem stało się o wiele prostsze. Technologia LED umożliwia wydajne i proste do zautomatyzowania sterowanie oświetleniem. Nasi specjaliści od automatyki pomogą znaleźć i wdrożyć właściwe rozwiązanie w technologiach DIM 1-100%, DIM 1-10V lub DALI począwszy od czujników sterujących pojedynczą oprawą, aż po automatyzację oświetlenia w wielokondygnacyjnym obiekcie. W ofercie produktów znajdują się oprawy wspierające koncepcję oświetlenia zorientowanego na dobowy rytm dnia człowieka (HCL) z możliwością regulacji temperatury barwowej (Tunable White).

Zakład produkcyjny PXF Lighting

Zlokalizowana na Mazowszu fabryka PXF Lighting to 22 000 m2 hali wyposażonej w urządzenia do obróbki metalu, lakiernię, wtryskarki i termoformierki tworzyw sztucznych, roboty kablujące, maszyny SMD, stanowiska montażu oraz magazyny. Nowoczesne, automatyczne linie oraz nasza wiedza pozwalają na sprawne wprowadzanie w życie zarówno pomysłów konstruktorów i inżynierów, jak również naszych klientów.

Oprawy oświetleniowe SIGMA II GK LED oraz specjalne wykonanie opraw na słupy VIP LED

 

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum