Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 5032
Incana S.A. - Wnętrza i elewacje Incana

Incana S.A. Wnętrza i elewacje Incana

Telefon 76 843 70 80
E-mail incana@incana.pl
Adres Witosa 10, 59-330 Ścinawa
Witamy w Incana! Co robi INCANA? Naszym celem jest dostarczenie klientowi rozwiązań umożliwiających łatwą i efektowną dekorację  ścian wewnątrz pomieszczeń użytkowych jak i na elewacjach budynków. Produkty i aranżacje firmy INCANA są inspiracją dla klientów jak wykończyć i nadać charakteru wnętrzom swoich mieszkań i elewacjom swoich domów. Czy to pokój dziecięcy, łazienka, salon, kuchnia, czy elewacja biurowca... Czytaj więcej
Incana S.A.

Witamy w Incana! Co robi INCANA?

Naszym celem jest dostarczenie klientowi rozwiązań umożliwiających łatwą i efektowną dekorację  ścian wewnątrz pomieszczeń użytkowych jak i na elewacjach budynków. Produkty i aranżacje firmy INCANA są inspiracją dla klientów jak wykończyć i nadać charakteru wnętrzom swoich mieszkań i elewacjom swoich domów. Czy to pokój dziecięcy, łazienka, salon, kuchnia, czy elewacja biurowca INCANA dostarcza modne i technicznie proste do wykonania rozwiązania dekorowania ścian.

INCANA: SMART IDEA FOR WALL!

POZNAJ NAS

Firma INCANA S.A. od ponad dziesięciu lat zajmuje się produkcją dekoracyjnych i elewacyjnych płytek ściennych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować kompletny łańcuch procesów począwszy od projektowania wzorów przemysłowych, wypracowania unikalnej technologii produkcji, wdrożenia nowoczesnych procesów logistycznych,zbudowanie skutecznej kontroli jakości procesów produkcyjnych, organizację skutecznego zespołu handlowego oraz opracowanie skutecznych  narzędzi sprzedażowych wspierających naszych klientów.

CEL I MISJA FIRMY INCANA S.A

Misją firmy INCANA S.A.  jest dostarczenie klientom nowoczesnych, ekologicznych i inspirujących rozwiązań do dekorowania ścian wewnętrznych i elewacji budynków.

INNOWACYJNOŚĆ I JAKOŚĆ

W 2014 r. jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy do sprzedaży płytkę SLIM o grubości zaledwie 1,5 cm. Wieloetapowa kontrola jakości gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów. Od momentu wprowadzenia systemu ISO przeprowadzamy coroczne ankiety dotyczące jakości naszych produktów oraz SATYSFAKCJI naszych klientów. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015 wydawany przez TUV Rheinland 2019.

ASORTYMENT

Incana S.A. posiada najszerszy na rynku asortyment produktów do dekoracji ścian w różnych kategoriach produktowych,co zapewnia naszym klientom i dystrybutorom swobodę w kreowaniu własnej, indywidualnej oferty dopasowanej do potrzeb rynku. Ciągłe odświeżanie oferty daje naszym klientom gwarancję dostępu doaktualnych kolekcji z obowiązujących aktualnie trendów rynkowych.

PROJEKTOWANIE

Nowatorskie i odważne podejście do projektowania od lat gwarantuje INCANIE pozycję lidera w swojej branży. Dowód: Niestety to inni kopiują nas! Wszystkie produkty, od koncepcji aż do projektu powstają w autorskim dziale projektowym INCANA. Wieloletnie doświadczenie oraz ogromne przywiązanie do detali i dbałość o szczegóły już na etapie projektowania produktu, dają gwarancję najwyższej i niespotykanej na rynku jakości produktu.

KOLORYSTYKA

Opracowana i opatentowana przez INCANA technologia barwienia produktów DRY-Technology, daje gwarancję jedynej i niepowtarzalnej na rynku oferty produktowej. Wyłącznie ta technologia gwarantuje najwyższą jakość wybarwienia poszczególnych detali i tak naturalny efekt po zainstalowaniu produktu na ścianie.

PRODUKCJA

Na ponad 10 tyś. m2 powierzchni produkcyjnej i logistycznej z zastosowaniem nowoczesnych linii technologicznych powstają najwyższej jakości produkty.
Przez lata wypracowywana technologia przygotowywania mieszanki, barwienia i sezonowania wyrobów pozwala cieszyć się naszym klientom bezpiecznymi produktami najwyższej jakości wytwarzanymi zgodnie z surowymi wymogami ekologicznymi i normami jakościowymi. Stosowanie najwyższej jakości komponentów i surowców, oraz bezkompromisowe podejście do kontroli jakości wyznacza nowe, najwyższe standardy w branży.

KONTROLA JAKOŚCI

Wieloetapowa kontrola jakości na każdym z etapów produkcyjnych i logistycznych gwarantuje naszym klientom pewność i bezpieczeństwo w dalszej dystrybucji naszych produktów.

LOGISTYKA

Logistyka produkcyjna i produkcyjno-magazynowa odbywa się w ramach jednego obiektu, co gwarantuje szybką i jakościową realizację zamówień.
Termin realizacji zamówień - od 3 do 5 dni roboczych na terenie całej Europy. Korzystamy z najbardziej doświadczonych firm organizujących logistykę na terenie Europy. Najwyższej jakości dedykowane opakowania gwarantują maksymalne zabezpieczenie produktu. Od fabryki, aż pod drzwi klienta INCANA gwarantuje zabezpieczenie swoich produktów przed pęknięciem i zarysowaniem.

LOKALIZACJA

Firma INCANA zlokalizowana jest w Ścinawie na dolnym śląsku, w południowo zachodniej części Polski. Dzięki swojej lokalizacji jest w stanie skutecznie i zapewnić obsługę logistyczną swoim partnerom na terenie całej Europy.

ZESPÓŁ HANDLOWY

Każdy z naszych klientów ma wyznaczonego indywidualnego terenowego opiekuna handlowego który odpowiada zaprowadzenie bieżącej współpracy, aktualizowanie oferty handlowej, wsparcie procesów sprzedażowych oraz pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Wierzymy w indywidualne podejście. Słuchamy uwag  naszych klientów i dopasowujemy naszą ofertę indywidualnie do ich potrzeb.

SERWIS SPRZEDAŻOWY I POSPRZEDAŻOWY

Nasze biuro handlowe gwarantuje wsparcie w zakresie organizacji zamówień, logistyki, płatności i ewentualnych reklamacji. Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta zapewnia szybkie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych z obsługą bieżących zamówień w językach polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i czeskim.

WSPARCIE SPRZEDAŻY

Naszym klientom oferujemy kompletne materiały do wsparcia sprzedaży. Profesjonalne katalogi, materiały techniczne, próbki, ekspozycji. Na  zamówienie klienta,

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum