Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 93393
Hikoki Power Tools Polska - Nowe młoty udarowo-obrotowe HITACHI

Hikoki Power Tools Polska Nowe młoty udarowo-obrotowe HITACHI

Telefon 22 863 33 78, 22 863 33 79
E-mail info@htp.com.pl
Adres Gierdziejewskiego 1, 02-495 Warszawa
Firma Hitachi jako lider branży w produkcji elektronarzędzi, rozpoczęła w 2014 roku sprzedaż nowej serii wiertarko-wkrętarek, które do napędu wykorzystują technologię silnika bezszczotkowego. Do tej pory silniki bezszczotkowe wykorzystywano do napędu tylko narzędzi technologicznie najbardziej zaawansowanych, a co za tym idzie najdroższych. Takie rozwiązanie zaspokajało potrzeby klientów ceniących sobie nowoczesne rozwiązania... Czytaj więcej
Hikoki Power Tools Polska

Firma Hitachi jako lider branży w produkcji elektronarzędzi, rozpoczęła w 2014 roku sprzedaż nowej serii wiertarko-wkrętarek, które do napędu wykorzystują technologię silnika bezszczotkowego. Do tej pory silniki bezszczotkowe wykorzystywano do napędu tylko narzędzi technologicznie najbardziej zaawansowanych, a co za tym idzie najdroższych. Takie rozwiązanie zaspokajało potrzeby klientów ceniących sobie nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia charakteryzujące się dużą mocą oraz możliwością wszechstronnej regulacji. Niestety są to urządzenia stosunkowo drogie.

Pierwsze młoty udarowo-obrotowe w klasie 10 kg wykorzystujące do napędu silniki bezszczotkowe wprowadza właśnie do sprzedaży firma Hitachi. Cztery nowe urządzenia o symbolach DH45ME, DH45MEY, DH52ME oraz DH52MEY to całkowicie nowe konstrukcje młotów.

Młot udarowy DH52MEY z aluminiowym korpusem

Najbardziej innowacyjnym elementem konstrukcyjnym tych elektronarzędzi jest bezszczotkowy silnik sieciowy. Jako pierwsza firma na świecie w branży elektronarzędzi firma Hitachi wykorzystała tą technologie do napędu młotowiertarek sieciowych w tej klasie. Nowoczesne wysokowydajne silniki bezszczotkowe to przede wszystkim zdecydowane wydłużenie żywotności napędu elektronarzędzia.

Ponieważ w silniku bezszczotkowym w odróżnieniu od silnika tradycyjnego nie ma komutatora ani szczotek węglowych, odpada kłopotliwa ich wymiana oraz konieczność częstego serwisowania urządzenia co zdecydowanie przekłada się na komfort pracy. Kolejną zaletą tego rodzaju napędu jest bezproblemowa współpraca z generatorami prądu, jak również efektywna praca nawet przy użyciu bardzo długich przedłużaczy. Seria nowych młotowiertarek pochwalić się może bardzo dobrymi własnościami wyburzeniowymi, nawet do 30% większymi w porównaniu do poprzednich modeli Hitachi. Również zwiększono o 20% prędkość wiercenia w porównaniu do poprzednich modeli. Dodatkowo na wytrzymałość i niezawodność urządzeń ma wpływ nowa konstrukcja korpusu. Wykorzystanie technologii AHB – Aluminuim Housing Body czyli wykonanie korpusu urządzenia z aluminium wpływa na zwiększenie sztywności konstrukcji oraz jej wagę co przekłada się na komfort pracy.

W nowej serii młotowiertarek zastosowano również nowoczesny system antywibracyjny UVP (dla modeli DH45MEY oraz DH52MEY). Oryginalny, zaprojektowany przez Hitachi sprężynowy dynamiczny pochłaniacz drgań zmniejsza drgania i pochłania wibracje o około 15% lepiej niż w poprzednich modelach, poprawiając efektywność działania i komfort pracy. Dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego mamy również możliwość doboru parametrów pracy. W zależności od potrzeb, możemy odpowiednio ustawić prędkość obrotową oraz liczbę udarów.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA