Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 18238
Techtronic Industries Eastern Europe - Elektronarzędzia AEG – innowacyjne rozwiązania dla branży budowlanej

Techtronic Industries Eastern Europe Elektronarzędzia AEG – innowacyjne rozwiązania dla branży budowlanej

Telefon 575 005 158
Adres Komitetu Obrony Robotników 45 A, 02-146 Warszawa
AEG to wiodący na rynku dostawca profesjonalnych elektronarzędzi ze 120-letnią tradycją. Wraz z wprowadzeniem pierwszych na świecie elektronarzędzi, takich jak: bezszczotkowa frezarka do krawędzi, bezszczotkowa szlifierka taśmowa i wkrętarka do suchej zabudowy z najlepszym ówcześnie na rynku czasem pracy na jednym naładowaniu akumulatora, marka AEG już udowodniła swoja pozycję pioniera na rynku. W oparciu o wieloletnie... Czytaj więcej
Techtronic Industries Eastern Europe

AEG to wiodący na rynku dostawca profesjonalnych elektronarzędzi ze 120-letnią tradycją. Wraz z wprowadzeniem pierwszych na świecie elektronarzędzi, takich jak: bezszczotkowa frezarka do krawędzi, bezszczotkowa szlifierka taśmowa i wkrętarka do suchej zabudowy z najlepszym ówcześnie na rynku czasem pracy na jednym naładowaniu akumulatora, marka AEG już udowodniła swoja pozycję pioniera na rynku. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i trzy kluczowe technologie AEG oferuje wykonawcom rozwiązania sieciowe i akumulatorowe, młoty udarowo-obrotowe, sprzęt do obróbki metalu i drewna, wiertarki udarowe oraz szeroką gamę akcesoriów.

Wieloletnia tradycja oraz nieustanne poszerzanie oferty o wysokiej jakości rozwiązania akumulatorowe sprawiły, że AEG jest jedną z marek, której rozwiązania narzędziowe spotykają się z ogromnym zainteresowaniem branży budowlanej. Największym powodzeniem wśród wykonawców cieszy się system PRO 18 V, w obrębie którego marka AEG wypuściła pierwszą na rynek bezszczotkową frezarkę i szlifierkę taśmową 18 V. Aktualnie system oferuje już ponad 35 narzędzi, z których część to narzędzia wyposażone w silniki bezszczotkowe BRUSHLESS. Ich siłą jest układ bazujący na 3 kluczowych technologiach. To właśnie rewolucyjne połączenie kompaktowego silnika PROFLUX z technologią PRO LITHIUM-ION i innowacyjną elektroniką CORETEK zapewnia użytkownikom niezrównaną moc, inteligentne sterowanie oraz maksymalny czas pracy. Technologia PRO LITHIUM-ION umożliwia pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach, zarówno przy niskiej jak i wysokiej temperaturze od -18°C do +50°C, a potrójna ochrona oraz indywidualny monitoring ogniw zapobiegają przeciążeniu i przegrzaniu akumulatora. Inteligentna elektronika CORETEK stale nadzoruje wydajność narzędzia oraz komunikację pomiędzy akumulatorem litowo-jonowym PRO i silnikiem PROFLUX, zapewniając stałą prędkość pracy i optymalną moc.

Asortyment AEG to również szeroka gama akcesoriów dla użytkowników profesjonalnych. Cały osprzęt – od wierteł do pił tarczowych – gwarantuje niezawodność, łatwość obsługi i wysoką wydajność. A ulepszenia, które marka przez lata wprowadzała do swoich urządzeń, takie jak unikatowy system AVS tłumiący szkodliwe wibracje czy technologia FIXTEC, który ułatwiał wymianę akcesoriów w urządzeniach sprawiają, że oferta AEG wciąż się poszerza o sprawdzone i nieustannie udoskonalane rozwiązania.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA