Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 21186
Ekomas AlwerChem

Ekomas AlwerChem

Telefon 12 653 41 42
E-mail biuro@ekomas.pl
Adres Belwender 3, 32-566 Alwernia
Od 1995 roku zajmujemy się produkcją chemii budowlanej przeznaczonej do prac wykończeniowych. Naszym głównym produktem są profesjonalne bezgipsowe masy szpachlowe wytwarzane na bazie dolomitu: EKO-MAS GOTOWA MASA SZPACHLOWA oraz sucha masa szpachlowa EKO-MAS FINISZ (sprzedawana dawniej pod nazwą Eko-Mas Plus). W naszej ofercie posiadamy również produkty uzupełniające: gips szpachlowy EKO-MAS START oraz emulsję gruntującą EKO-MAS... Czytaj więcej
Ekomas AlwerChem

Od 1995 roku zajmujemy się produkcją chemii budowlanej przeznaczonej do prac wykończeniowych. Naszym głównym produktem są profesjonalne bezgipsowe masy szpachlowe wytwarzane na bazie dolomitu: EKO-MAS GOTOWA MASA SZPACHLOWA oraz sucha masa szpachlowa EKO-MAS FINISZ (sprzedawana dawniej pod nazwą Eko-Mas Plus). W naszej ofercie posiadamy również produkty uzupełniające: gips szpachlowy EKO-MAS START oraz emulsję gruntującą EKO-MAS GRUNT w postaci koncentratu lub emulsji gotowej do użycia.

Jednym z najważniejszych fundamentów firmy jest dbałość o środowisko. Nasze podstawowe produkty są wytwarzane na bazie surowca naturalnego – dolomitu. Zakład produkcyjny w Alwerni zlokalizowany jest wśród lasów, przy dużym zbiorniku wodnym – co jest najlepszym potwierdzeniem, że nasza produkcja jest praktycznie bezodpadowa i przyjazna środowisku.


W ofercie:

  • EKO-MAS Gotowa Masa Szpachlowa - PRODUKT PREMIUM

Gotowa, ekologiczna masa szpachlowa produkowana na bazie dolomitu. Gładź EKO-MAS GOTOWA MASA SZPACHLOWA jest oferowana w wiaderkach, w postaci pasty gotowej do natychmiastowego użycia. Produkt może być stosowany na różnych podłożach, jest elastyczny i wygodny w nakładaniu. Do nakładania ręcznego i maszynowego.

Gotowa masa szpachlowa

http://www.ekomas.pl/pl/produkt/eko-mas-gotowa-masa-szpachlowa/

  • EKO-MAS FINISZ Sucha masa szpachlowa dolomitowa

Masa szpachlowa EKO-MAS FINISZ jest przeznaczona do prac wykończeniowych wewnątrz budynków. Jest dostarczana w postaci suchej mieszanki do samodzielnego rozrobienia z wodą, po wyschnięciu idealnie biała, ułatwia malowanie i tapetowanie. EKO-MAS FINISZ jest produktem bezgipsowym, wytwarzanym na bazie dolomitu. Do nakładania ręcznego i maszynowego.

Do sierpnia 2017 roku produkt ten był sprzedawany pod nazwą handlową Eko-Mas Plus.

Masa szpachlowa dolomitowa

http://www.ekomas.pl/pl/produkt/eko-mas-finisz/

  • EKO-MAS START Gips szpachlowy

Gips szpachlowy EKO-MAS START jest używany do prac przygotowawczych wewnątrz budynków: do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych, wypełniania większych rys i ubytków oraz wygładzania nierówności. Jego zaletą jest krótki czas wysychania, co skraca proces przygotowania podłoża pod właściwe wykończenie. Po wyschnięciu bardzo twardy, możliwe jest nakładanie warstw o łącznej grubości aż do 3 centymetrów.

Gips szpachlowy

http://www.ekomas.pl/pl/produkt/eko-mas-start/

  • EKO-MAS GRUNT Emulsja gruntująca

Emulsja gruntująca EKO-MAS GRUNT to uniwersalny środek do przygotowania wszelkiego typu podłoży (gruntowania). Wzmacnia podłoża pod farby, kleje, tynki, fugi, masy szpachlowe. Preparat nie wymaga rozcieńczania, jest gotowy do natychmiastowego użycia.

Emulsja gruntująca

http://www.ekomas.pl/pl/produkt/eko-mas-grunt/

  • EKO-MAS GRUNT+ Koncentrat

Emulsja gruntująca EKO-MAS GRUNT to wydajny środek do przygotowania wszelkiego typu podłoży (gruntowania). Wzmacnia podłoża pod farby, kleje, tynki, fugi, masy szpachlowe. Preparat należy rozcieńczyć w proporcji 1:1 z wodą, polecany dla profesjonalistów – większa wydajność z jednego opakowania.

Emulsja gruntująca koncentrat

http://www.ekomas.pl/pl/produkt/eko-mas-grunt-koncentrat/

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum