Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 24099
Sopro Polska - Zaprawy klejowe

Sopro Polska Zaprawy klejowe

Zobacz firmę w innym dziale: Masy do fugowania i uszczelniania
Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
E-mail biuro@sopro.pl
Adres Poleczki 23 / F, 02-822 Warszawa
Budować przyszłość, budować odpowiedzialnie. Filozofia zrównoważonego budownictwa Sopro W budynkach spędzamy około 80% naszego życia. Odpowiednie środowisko wewnętrzne i komfort użytkowania mieszkań i biur ma więc duży wpływ na jakość naszego życia. Czasy, kiedy traktowane było tylko jako bryły, odeszły w zapomnienie. Dziś w każdym nowym obiekcie widzimy element aktywnie wpływający na nasze codzienne... Czytaj więcej
Sopro Polska

Budować przyszłość, budować odpowiedzialnie. Filozofia zrównoważonego budownictwa Sopro

W budynkach spędzamy około 80% naszego życia. Odpowiednie środowisko wewnętrzne i komfort użytkowania mieszkań i biur ma więc duży wpływ na jakość naszego życia. Czasy, kiedy traktowane było tylko jako bryły, odeszły w zapomnienie. Dziś w każdym nowym obiekcie widzimy element aktywnie wpływający na nasze codzienne otoczenie. Realizując tę wizję, wcielamy w życie postulaty zrównoważonego budownictwa. Ideę traktujemy wielowymiarowo – kompleksowe podejście do tematu wynika bowiem z wielu aspektów, wśród których wyróżniamy m.in. czynniki środowiskowe, społeczno-kulturowe, technologiczne oraz ekonomiczne.

Poprawa istniejących oraz kształtowanie nowych, korzystnych warunków zamieszkania i pracy, a także wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań łączących korzystne efekty ekonomiczne z dbałością o zdrowie i komfort profesjonalnych wykonawców – to działania, które leżą u podstaw filozofii zrównoważonego budownictwa Sopro. Najwyższa jakość oraz trwałość naszych rozwiązań materiałowych pomaga tworzyć miejsca przyjazne dla środowiska, a jednocześnie komfortowe dla jego użytkowników. Słowa te znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Produkty Sopro wykorzystano m.in. do budowy pierwszego w Polsce wielorodzinnego budynku pasywnego – kompleksu Łyna Park w Olsztynie.

Wyrazem dbałości Sopro o rozwój ekologicznych i bezpiecznych rozwiązań są ponadto liczne atesty i certyfikacje niezależnych instytucji badawczych, takich jak Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Jakość produktów zorientowana jest przy tym na wysokie wymagania korzystających z nich architektów i wykonawców. Oznacza to nie tylko wygodne i proste użycie, ale też wysoki stopień bezpieczeństwa, obliczoną na lata trwałość oraz zgodność z wszelkimi normami technicznymi, przepisami BHP i obowiązującymi przepisami ochrony środowiska. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, pomagamy profesjonalistom budować przyszłość. Budować przyszłość oznacza budować odpowiedzialnie – z poszanowaniem o komfort oraz bezpieczeństwo kolejnych pokoleń.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum