Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 2915
Domondo.pl - Rolety, żaluzje, zasłony i karnisze, moskitiery, markizy i żagle słoneczne

Domondo.pl Rolety, żaluzje, zasłony i karnisze, moskitiery, markizy i żagle słoneczne

Adres Chrobrego 133a, 87-100 Toruń
Domondo.pl oferuje klientom szeroką gamę inspirujących produktów do ochrony przed słońcem, warunkami atmosferycznymi oraz dekoracji okien: rolety zewnętrze, silniki, markizy, moskitiery, roletki do wewnątrz, żaluzje i zasłony. Dzięki wysokiej jakości i wytrzymałym materiałom doskonale integrują się z domem, tworząc zarówno estetyczne, jak i dyskretne aranżacje. Produkty Domondo to idealne połączenie funkcjonalności,... Czytaj więcej
Domondo.pl

Domondo.pl oferuje klientom szeroką gamę inspirujących produktów do ochrony przed słońcem, warunkami atmosferycznymi oraz dekoracji okien: rolety zewnętrze, silniki, markizy, moskitiery, roletki do wewnątrz, żaluzje i zasłony. Dzięki wysokiej jakości i wytrzymałym materiałom doskonale integrują się z domem, tworząc zarówno estetyczne, jak i dyskretne aranżacje. Produkty Domondo to idealne połączenie funkcjonalności, jakości i designu.

Markiza tarasowa. fot. domondo.pl

Typy systemów okiennych i ogrodowych Domondo

  • Osłony wewnętrzne: rolety materiałowe, rolety dzień i noc, rolety plisowane, rolety bambusowe, rolety dachowe, rolety rzymskie, żaluzje aluminiowe (16 mm, 25 mm, 50 mm), żaluzje drewniane i bambusowe (25 mm i 50 mm), zasłony.
  • Osłony zewnętrzne: rolety zewnętrzne elewacyjne, rolety zewnętrzne podtynkowe, moskitiery, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy okienne, żagle.
  • Systemy ogrodowe: parasole, pawilony, płotki, maty balkonowe.
  • Automatyka i akcesoria: silniki radiowe, silniki mechaniczne, pancerze, piloty, akcesoria do systemów automatycznych i rolet zewnętrznych.
Rolety zewnetrzne z białym pancerzem. fot. domondo.pl

Jakość widoczna gołym okiem

Całą naszą wiedzę i umiejętności przekładamy na nienaganną jakość naszych produktów. Zawsze dbamy o to, aby były one skuteczne i zgodne z Państwa indywidualnymi potrzebami w zakresie kontroli światła i prywatności. Zwracamy uwagę na idealne połączenie estetyki, ergonomii i funkcjonalności. Nasze starania przekładają się na idealne dopasowanie osłon okiennych na wymiar i bezawaryjnym działaniu systemów automatycznych.

Rolety zewnętrzne chronią skutecznie salonnarożny przed przegrzaniem. fot. domondo.pl

Zalety produktów Domondo:

  • wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz autorskich systemów testowania produktów, dzięki którym niektóre z nich mogą być objęte gwarancją aż do 10 lat.
  • łączenie indywidualnych potrzeb klientów wraz z estetyką oraz ergonomią budynków poprzez profesjonalne wykonywanie produktów na wymiar,
  • nasze produkty posiadają różnego typu certyfikaty oraz spełnią europejskie normy: certyfikat bezpieczeństwa i jakości TUV, światowym certyfikat bezpieczeństwa i jakości RoHS, certyfikaty PN EN 60335-2-97: 2000 i PN EN 13659, dyrektywy produktów budowlanych 89/106 / EEC oraz dyrektywy niskonapięciowe 73/23 / EEC.
Moskitiery pozwola otworzyć okno letnim wieczorem i ochronić przed komarami. fot. domondo.pl

Produkty Domondo można kupić nie tylko w Polsce. Prowadzimy także regularną sprzedaż na terenie Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. O jakości naszych usług i akcesoriów świadczą tysiące pozytywnych opinii od zadowolonych klientów z całej Europy.

Szukają Państwo pomysłów lub rozwiązań dla swoich okładzin okiennych? Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest do Państwa dyspozycji, aby udzielić wszelkich informacji na temat naszych produktów. Dla naszych projektantów liczy się nie tylko przedmiot, ale także osoba, która będzie go używać.

Dystrybucja: Polska, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum