Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 48933
George - Stolarka okienna i drzwiowa

George Stolarka okienna i drzwiowa

Zobacz firmę w innym dziale: Domy i konstrukcje
Telefon 18 44 33 111
E-mail biuro@george.pl
Dlaczego domy i okna George są najwyższej jakości? Ponieważ firma potrafi wydobyć z drewna to co najlepsze i do maksimum wykorzystać jego właściwości! Okna z oferty George dedykowane są do budownictwa energooszczędnego i pasywnego! Domy to bezpieczeństwo, natura, niezawodność! ... Czytaj więcej
George

Dlaczego domy i okna George są najwyższej jakości? Ponieważ firma potrafi wydobyć z drewna to co najlepsze i do maksimum wykorzystać jego właściwości! Okna z oferty George dedykowane są do budownictwa energooszczędnego i pasywnego! Domy to bezpieczeństwo, natura, niezawodność!

Domy, okna, drzwi George

Korzyści płynące z drewna Czy wiesz że… Mieszkanie w domu drewnianym korzystnie wpływa na zdrowie? Zdolność tego materiału do samoregulacji wilgotności, wewnątrz pomieszczenia sprawia że w domach drewnianych panuje korzystny mikroklimat, który wpływa zarówno na samopoczucie jak i zdrowie mieszkańców.

Drewno jako jedyny z materiałów budowlanych nie ma negatywnego wpływu na organizm ludzki.

Takich warunków bytowych nigdy nie będzie w domu murowanym, nawet najlepiej wentylowanym. Drewno jako jedyny z materiałów budowlanych nie ma negatywnego wpływu na organizm ludzki. Jest to materiał ekologiczny i odnawialny, a jego odpad nie jest szkodliwy dla środowiska. Drewno samo w sobie jest dobrym izolatorem termicznym i akustycznym, właściwości termoizolacyjne ścian wykonanych z drewna są kilkukrotnie lepsze niż ścian z betonu lub cegły.

George od ponad 15 lat buduje domy z wysokiej klasy selekcjonowanego drewna. Są to prostokątne bale świerkowe importowane ze Skandynawii o grubościach 70, 94, 120, 140 mm, dodatkowym ociepleniem ścian jest izolacja z wełny mineralnej o odpowiednich grubościach, pozwalająca osiągnąć wysokie parametry termoizolacyjne. Każdy budynek George wykonuje na indywidualne zamówienie jak również wykonuje domy standardowe zawarte w ofercie firmy.

Nasze domy cechuje precyzja wykonania oraz krótki czas realizacji. W naszej ofercie znajdują się również okna drewniane będące odzwierciedleniem najnowszej technologii i tradycyjnego materiału jakim jest drewno! Wyróżniają je wysokie parametry techniczne oraz bogate możliwości aranżacji kolorystycznej stolarki okiennej!

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum